Vymena radia

Moderátor: dulo

driver153
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 17 Nov 2016, 17:33
Auto: Insignia
Bydlisko: Nové Zámky

Vymena radia

Príspevok od používateľa driver153 »

Zdravim
V Insignii som vymenil autoradio Navi900 za radio s androidom.Takmer vsetko mi funguje dobre,len mensie drobnosti.Nejde mi naladit ziadnu stanicu,len hlada dookola a nic nenajde.Ani manualne si neviem naladit ziadnu stanicu.A tiez mi nefunguju tlacidla na strednom paneli.
Viete mi niekto poradit ako by som vedel vyriesit tieto problemy?
Vopred dakujem
Sunman
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 269
Dátum registrácie: 22 Mar 2014, 10:21
Auto: Insignia

Re: Vymena radia

Príspevok od používateľa Sunman »

Ty si ťažký optimista: "všetko mi funguje dobre, len sa nedá naladiť žiadna stanica. a tiež mi nefungujú tlačidlá na strednom paneli." :stena:
Tak to nemá chybu. som myslel že rádio je na to, aby sa hlavne na ňom dali naladiť nejaké rozhlasové stanice :yahoo:

android nesmie ku mne ani pred bránu, nie to ešte do auta, ale tak normálne: nepíšeš čo to je za rádio? Oplácke novšej verzie napr. i900 alebo niečo úplne iné?
Ak iné, má to tvoje rádio 75 Ohm vstup antény? Má v tomto vstupe napájanie zosilňovača antény? To by mohli byť dôvody prečo nič nenaladí.
Že ti nejdú tlačítka bude zrejme tým, že nekomunikuje cez zbernicu s dotyčnou RJ ?
Brembo.SV
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 06 Mar 2010, 18:28
Auto: Insignia
Bydlisko: Galanta
Bydlisko: Matuskovo

Re: Vymena radia

Príspevok od používateľa Brembo.SV »

tie androidové sračky funguju tak napoli. Každý ten super kus má nejaký neprestajný problém,ktorý sa vyrieši a o mesiac 2 je to zase v háji.
Napísať odpoveď

Návrat na "OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - VŠEOBECNE"