Opel Astra H 1.7 CdTi 2008

Moderátori: bukelo, buci_vectra

MiroMM
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 13 Jún 2017, 20:24
Auto: Astra H
Bydlisko: Banská Bystrica

Opel Astra H 1.7 CdTi 2008

Príspevok od používateľa MiroMM »

Mam taký problém auto mi nejde do výkonu občas keď radím tak chvíľu trvá než sa rozbehne cca 5 sekúnd. A začalo sa stávať že počas jazdy auto stratí výkon a musím zastať vypnúť motor a keď znovu naštartujem tak zasa ide akoby nič. Ale keď sa to stane môžem šliapať na plyn a nič rýchlosť drží pokiaľ nejdem do kopca v tom prípade klesá. Do teraz ale nesvietila žiadna porucha, mal som problém so žhavičmi pred tým. Ale dnes keď som naštartoval cítil som také cukanie a rozsvietila sa mi kontrolka čerpadla tak som motor vypol a naštartoval som, pred štartovaním sa čerpadlo zapne a pekne bzučí a palubný počítač nepíše nič iba tá kontrolka svieti. Čítal som na nete že to môže mať súvis žhaviče a vynechávanie valca atď atď :/
Používateľov profilový obrázok
bukelo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 29184
Dátum registrácie: 24 Jan 2008, 10:08
Auto: Iná značka
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Opel Astra H 1.7 CdTi 2008

Príspevok od používateľa bukelo »

Chyba vznikla sama od seba, alebo bol vykonany nejaký zásah do motora/elektro/paliva? Ak svietila kontrolka motora, treba to napichnut na diagnostiku a minimálne vyčítať asoon ulozene chyby. Od toho sa ďalej vieš odraziť, čo s tým. Ako laik viem vyčítať aspoň uložené chyby, ...ak teda nezoženieš nikoho iného.
別のブランド
OPEL ASTRA H SW 1.7 CDTI ENJOY - ex
OPEL CORSA C 1.2 COSMO - ex
OPEL CORSA B 1.0 CITY - ex
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - VŠEOBECNE"