Opel astra GTC 1,4T

Moderátori: bukelo, buci_vectra

Používateľov profilový obrázok
GTC
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 09 Máj 2014, 09:48
Auto: Astra J
Bydlisko: Senec
Bydlisko alt: Čataj
Kontaktovať používateľa:

Opel astra GTC 1,4T

Príspevok od používateľa GTC »

ahojte, chcem sa spytat, aktualne riesim cez jedneho oficialneho opel dealera astru gtc rv. 2012, prve prihlasenie 21.12.2012, prvy rok bolo auto v showroome, realne na cesty nabehlo v zime 2014, pouzite ako predvadzacie vozidlo, pripadne s vozidlom jazdili kolegovia na skolenia po dialnici do Ceska, aktualne ma auto najazdene 67000km, motor je vo verzii 103kw, cena auta je 8900€, opel mi na auto poskytne zaruku pol roka, spravi kompletnu servisnu prehliadku s vymenou vsetkych kvapalin a oleja, po vyjednani mi vymenia vsetky brzdy, vyleptaju bezplatne vin cisla na skla, kompletne umyju a vytepuju cely interier, stale mam ale take moje male pochybnosti, auto sa mi velmi paci, jazdil som s nim skusobnu jazdu, motor ide ticho, nic neklepe nic nebucha, za pocet km a stav mi opel predajca garantuje, aky je vas nazor na dane auto ? skusenosti ? pripadne ine rady ? kozmeticke chyby auto ma, no nic strasne, na plastovom prednom narazniku oderky od kamienkov z dialnice, na zadnom jemne cmuhy ako keby niekto nieco vyberal z kufra, budem rad za kazdy nazor, dakujem
Opel Astra GTC 2012 1,4t 103kw, 18" , enjoy
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - VŠEOBECNE"