astra caravan G X20DTL 1998

Moderátori: bukelo, buci_vectra

Používateľov profilový obrázok
juraj opel
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 03 Nov 2009, 20:08
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bešeňová

astra caravan G X20DTL 1998

Príspevok od používateľa juraj opel »

Som tu nový poraďte mi zajtra idem do servisu meniť tesnenie alebo radiator kúrenia to sa ešte presne nevie. Je to veľa roboty treba búrať celú palubovku a koľko to asi bude stáť? A ešte ďalsia vec, len pri 80-tke mi hučí v pravom kolese je to ložisko?
A ešte jedna chybička,po naštartovaní iba studeného motora mi zhasnú všetky kontrolky iba jedna ostáva ešte pár sekúnd svetiť
alebo keď pridám plyn tak zhasne.Je to kontrolka poruchy motora opakujem len ráno keď štartujem studený motor alebo po pridaní plynu tiež zhasne. Je to porucha,lebo auto mám 2 mesiace a ide ako hodinky. Poraďte ak máte vôlu prosím. Ďakujem. astra caravan X20DTL 1998.
Signum
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4219
Dátum registrácie: 02 Máj 2007, 21:34
Auto: Zafira B
Bydlisko: Galanta
Bydlisko alt: Sološnica
Bydlisko: Galanta

Príspevok od používateľa Signum »

Takze podme po poriadku ak sa meni radiator kurenia nieje potrebne burat celu palubovku iba stredny tunel a plastovu vanicku kde je ulozeny-ne radiatory ak mas aj klimu. Vymenu by teoreticky mal mechanik zvladnut za cca 2-2,5hod u nas v robote mame na to max 1,5hod.Ak Ti huci koleso tak sa meni cely naboj kolesa ,cenu opravy velmi tazko niekto bude moct napisat kedze ceny dielov a normohodiny maju autoservisy rozdielne.Ak Ti svieti kontrolka elektroinstalacie tak bez diagnostiky resp. aspon vycitania chyboveho kodu tazko nieco vyriesis :cry:
Mám Opel
*** Diagnostika + programovanie vozidiel Opel profesionálnou diagnostikou GM MDI***
*** Programovanie CZ/SK do autorádií CD400 + Touch&Connect ***
*** Distribúcia MKJ od Pepas ***
*** Programovanie Slovenčiny Astra H,Zafira B- CID,GID,UHP 4,DVD 90,CD 70 ***
Používateľov profilový obrázok
kimino
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 6244
Dátum registrácie: 29 Dec 2008, 15:47
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kimino »

ak ides do MT tak tam myslim maju len pracu okolo 400sk/hod. aspon sa mi zda ze to tam tak bolo :roll:
Používateľov profilový obrázok
juraj opel
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 03 Nov 2009, 20:08
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bešeňová

Príspevok od používateľa juraj opel »

Ďakujem vám veľmi pekne. Zajtra vám napíšem ako to dopadlo. A určite vás budem ešte potrebovať. Pekny večer.
Bredli
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 12 Jún 2009, 19:51
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa Bredli »

Cau. Ja som mal doteraz ten isty problem co sa tyka tej kontrolky motora. Chyba sa prejavovala presne do detailu ako si opisoval.
V servise mi spravili diagnostiku a zistilo sa, ze zhavice mi funguju len na 14%, takze ich vymenili a teraz uz kontrolka nesvieti.
Odporucoval by som ti s tym zbehnut na diagnostiku a tam pekne uvidia v com je problem.
Používateľov profilový obrázok
suflonr
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 392
Dátum registrácie: 15 Okt 2008, 18:36
Auto: Omega B
Bydlisko: Nitra
Bydlisko: Ivanka pri Nitre

Príspevok od používateľa suflonr »

juraj opel napísal:Ďakujem vám veľmi pekne. Zajtra vám napíšem ako to dopadlo. A určite vás budem ešte potrebovať. Pekny večer.
Kedy si kupil to auto? A kolko ta stalo?
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - VŠEOBECNE"