radiaca paka

Moderátori: bukelo, buci_vectra

iurai

Príspevok od používateľa iurai »

Rasto napísal:Ja som sa to pokúšal riešiť na predošlom G-čku, tiež som to skúšal vymedziť rôznymi plastmi, ale okrem vymedzenia vôle to nemalo žiadny efekt. Myslím si že nie je ani tak problém v kĺbe ale v tej obýmke čo je spojená s radiacou tyčou a tá je nenormálne drahá v Opli :lol: .
Na F-ko sa dá kúpiť v Opli nová gumička.


ja som volu zmensil na minimum. co viac by sa dalo este zlepsit ?
Používateľov profilový obrázok
Rasto
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 882
Dátum registrácie: 05 Dec 2006, 14:43
Auto: Astra J
Bydlisko: Prievidza
Bydlisko: Prievidza

Príspevok od používateľa Rasto »

Ja som síce mal vôľu, alebo nebolo to až také, že by sa mi páka chvela. Radila sa mi ťažšie tuším dvojka a myslel som že vymedzenie vôle aspoň trochu pomôže. Potom som v TISe našiel, že tieto prevodovky mali zlý sinchrón a bola vydaná aj opravná sada, ale nenašiel sa nik čo by sa do výmeny pustil. Tak som to prestal riešiť.
Opel Astra J Sport, 1.6, 85 kW, A16XER + LPG, r.v. 2010; Ex Opel Astra G, Z14XE + LPG, Ex Opel Astra G, X16XEL
tyseon222
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 26 Máj 2010, 12:36
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa tyseon222 »

zdravim, ja som to riesil velmi zaujimavym sposobom, pre tych, ktori nemaju gumicku, ta gula na spodu ma drazky, do korych som vtlacil kamienky a to sa pekne roztiahne, ako kamienky bolo prve co ma napadlo, mozte pouzit cokolvek, co sa do tych drazok zmesti a roztiahne ich... Dufam, ze to niekomu pomoze, mne to odstranilo volu uplne, ako nova:)
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - VŠEOBECNE"