zatekanie kufra

Moderátor: dulo

Používateľov profilový obrázok
Rin-Tin-Tin
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 01 Dec 2008, 15:23
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: ZM

zatekanie kufra

Príspevok od používateľa Rin-Tin-Tin »

mam taky problem ze na pravej strane mi zateka do kufra na mojej omege A... ako su tam prelozene plechi mechanik mi to vyvaril a vyspravil a zateka to stale a nevie ani on ze skade viete mi poradit? lebo uz mi plesnivie kufor :(
Opel Omega B 2.5TD
Opel Omega A 2.0i Diamant - ex
axl111
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 05 Aug 2008, 15:37
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa axl111 »

skus to vysusit a potom dobre pooblievat abo ist do umyvarky. a skus patrat, odkial ide mokro dnu - ci odspodu, z vrchu, atd..
-Julco Zulco-

Opel Corsa A 1.2, motor C12NZ

Opel Astra F Caravan 2.0 8V, motor C20NE (moja ex)
Používateľov profilový obrázok
Rin-Tin-Tin
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 01 Dec 2008, 15:23
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: ZM

Príspevok od používateľa Rin-Tin-Tin »

tak ja viem v ktorych meistach to zateka hodil som sem najlepsiu foto co som nasiel takze tam de ukazuje sipka sa zospodu tvoria aj kvapky a je to mokre a zhora je vydno ako mi mechanik vyspravil miesto kde sa prakrivaju plechy a preca to zateka niekade ja neviem ci moze popod tu gumu co je na zadnom okne alebo ja fakt neviem http://www.rintintin.salem.sk/fotka.php ... PRP2.ms=iP
Opel Omega B 2.5TD
Opel Omega A 2.0i Diamant - ex
Používateľov profilový obrázok
Miro Kohut
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 5178
Dátum registrácie: 28 Feb 2008, 21:47
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Trencianske Teplice

Príspevok od používateľa Miro Kohut »

podla mna tece okno.......mne raz tieklo predne okno a voda bola az pod nohami spolujazdca a palubovka bola sucha
opel omega B x20xev
Používateľov profilový obrázok
Rin-Tin-Tin
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 01 Dec 2008, 15:23
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: ZM

Príspevok od používateľa Rin-Tin-Tin »

ano najpravdepodobnejsie to bude niekde cez okno chcely sme to s mechanikom znutra zatmelit tym by mi tam netieklo sice ale to sa bojim urobit lebo voda po tmel pojde a bude ostavat medzi plechmi a zrejme mi to setko zozere hrdza... da sa to riesit inak ako vymenou okna?
Opel Omega B 2.5TD
Opel Omega A 2.0i Diamant - ex
avar

Príspevok od používateľa avar »

neviem ci je to este aktualne, ale ja som to riesil tak, ze som zatvoril cloveka do kufra aby zistil presne kade to tecie
na dvoch miestach bola medzi tesnenim a vekom kufra fuga. nedoliehalo to, normal presvitalo svetlo. preto sme v tych miestach na lem plechu navliekli tenku rozrezanu hadicku a na nu az tesnenie. tesnenie sa tym nadvihlo, prilieha a odvtedy je pokoj.
mozes tiez hadicou nechat tiect vodu a pomocnik vnutri ti odsleduje kade premaka. v omege je miesta dost. mensi pomocnicek si tam moze aj podriemat
ak je to okolo okna, osvedcil sa aj niekdajsi recept s injekcnou striekackou a lodnym lakom, slusne tesnia aj silikony, len bacha aby boli protiplesnove, tie totiz plesniveju o nieco neskor.
ak uz zaplesneje silikon da sa to odstranit colou, obsahuje kyselinu fosforecnu a tak spolahlivo likviduje plesne
Napísať odpoveď

Návrat na "OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - INTERIÉR/EXTERIÉR"