Oprava zamku šoferovych dveri

Moderátor: dulo

letrich
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 24 Jan 2013, 18:30
Auto: Omega B
Bydlisko: Trenčín
Bydlisko: Trenč. Jastrabie

Oprava zamku šoferovych dveri

Príspevok od používateľa letrich »

Mám , teda mal som problém s centralom v šoférových dverách , žačalo to tak že pri zamknuti dialkovym sa auto opät odomklo a robilo to tak kazdy druhy den a zamklo sa až na piaty či šiesty krat až sa nakoniec nezamklo vobec tak som zamykal klučom manualne . tak som sa včera do toho pustil najskor som skontroloval šteker pri pántoch na dverách a potom aj na motorčeku centralneho zamykania ale nič sa nedialo tak som potom vybral cely zamok aj s motorčekom , motorček som zdemontoval zo zamku a skumal a skumal :ojoooj: , a zdalo sa mi že motorček je v háji lebo som necitil žiadny odpor samotneho motorčeka ked som potahoval tiahlo ktore sa vysuva a zasuva :cry: ale nedalo mi to a ešte som motorček zapojil na šteker do dveri a zrazu sa auto zamklo :shock: tak som ešte dialkovym poskušal a zrazu to fungovalo , no ked som to zmontoval tak to zas odomykalo samo , tak som posunul motorček v drziaku o 3mm je tam taka vola v otvoroch na skrutky namontoval som to do dveri a už to funguje tak ako predtym , píšem to tu preto lebo možno moja takato skusenošt pomože niekomu inemu a možno aj na inom aute :smoker: oplu zdar (omega MV6 je Delo ! :D )
Omega B Caravan 3.2 Executive (Vectra B Caravan DTi E 2000 ex , NISSAN MAXIMA A32 QX 3.0 v6 ex,)
Používateľov profilový obrázok
dulo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 22007
Dátum registrácie: 20 Jún 2007, 10:46
Auto: Vectra B
Bydlisko: Levoča
Bydlisko: Levoča

Re: Oprava zamku šoferovych dveri

Príspevok od používateľa dulo »

:thumbup:
VeBe X18XE Caravan Sport
letrich
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 24 Jan 2013, 18:30
Auto: Omega B
Bydlisko: Trenčín
Bydlisko: Trenč. Jastrabie

Re: Oprava zamku šoferovych dveri

Príspevok od používateľa letrich »

zatial funguje ;)
Omega B Caravan 3.2 Executive (Vectra B Caravan DTi E 2000 ex , NISSAN MAXIMA A32 QX 3.0 v6 ex,)
letrich
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 24 Jan 2013, 18:30
Auto: Omega B
Bydlisko: Trenčín
Bydlisko: Trenč. Jastrabie

Re: Oprava zamku šoferovych dveri

Príspevok od používateľa letrich »

Funguje to super :smoker:
Omega B Caravan 3.2 Executive (Vectra B Caravan DTi E 2000 ex , NISSAN MAXIMA A32 QX 3.0 v6 ex,)
letrich
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 24 Jan 2013, 18:30
Auto: Omega B
Bydlisko: Trenčín
Bydlisko: Trenč. Jastrabie

Re: Oprava zamku šoferovych dveri

Príspevok od používateľa letrich »

stále to funguje :smoker:
Omega B Caravan 3.2 Executive (Vectra B Caravan DTi E 2000 ex , NISSAN MAXIMA A32 QX 3.0 v6 ex,)
Napísať odpoveď

Návrat na "OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - INTERIÉR/EXTERIÉR"