Tachometer omega A papier

Moderátor: dulo

kifix
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 02 Okt 2014, 21:03
Auto: Omega A
Bydlisko: Snina

Tachometer omega A papier

Príspevok od používateľa kifix »

http://forum.autoskodaklub.sk/viewtopic.php?f=41&t=142 neviete kde by sa dalo alebo ma niekto taky papier pristrojovky aj na moju Omegu A ? chcel by som to namodro :D a kedze tlaciaren mam a ziarovky stoja par centov takpreco nie :D
akebyze chcem len aby mi to anmodro svietilo ako tuto : http://www.befr.ebay.be/itm/32093997649 ... rmvSB=true napr.tkat o staci vymenit ziarovky?
Používateľov profilový obrázok
otravaga
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 04 Dec 2011, 13:11
Auto: Vectra C
Bydlisko: Šaľa
Bydlisko: šaľa

Re: Tachometer omega A papier

Príspevok od používateľa otravaga »

nie je to take jednoduche ako to vyzera. tymto sposobom som to robil na felicii. vsetko som doma porobil a ked som to nahodil, tak som mal problem s osvetlenim. svietilo to len na miestach, kde su ziarovky. navyse to bolo nerovnomerne. povodne polepy su z takej plexi folie ci nieco take. na svoje polepy som pouzil obycajny papier a laserovu tlaciaren. ked to vytlacis na atramentovej, casom sa ti to rozpije. obycajny papier nebola najlepsia volba, lebo sa vplyvom vlhkosti zvlnil a zasekavala sa mi jedna rucicka. pod papier som dal aj pauzák, kvoli lepsiemu vedeniu svetla, ale nemalo to na to ziadny vplyv. dalsim neziaducim efektom bolo, ze sa to lesklo. toto sa vsak da vyriesit, mne sa uz nechcelo. mozno by stacila zmena papiera.

co sa tyka zmeny farby, tak to zavisi od toho aky je ten polep. neviem ako to je u tvojho auta ale napr. u mna v tej felicii sa to zmenou farby ziaroviek / lediek neda spravit (originalne polepy), lebo farba je v tom polepe. ked si to vyberies a pozries proti svetlu, tak budes vidiet, ci su tam niektore casti farebne alebo nie.

ak to budes robit bez nejakej predlohy v PC, tak ako ja, tak prajem pevne nervy. rozsah otackomera aj tachometra nie je pravidelny, teda darmo rozdelis kruznicu na X rovnakych casti, ked si to potom porovnas s originalnymi, tak to nebude sediet (mozno u teba bude). toto som riesil tak, ze som naskenoval origo polepy a cez PC som meral jednotilve zachytne body, napr. pri rychlosti to bolo 20, 40, 60 ... a medzi nimi som to uz rozdelil rovnomerne v editore.

par foto mojej prace

Obrázok

s bleskom
Obrázok

Obrázok
kifix
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 02 Okt 2014, 21:03
Auto: Omega A
Bydlisko: Snina

Re: Tachometer omega A papier

Príspevok od používateľa kifix »

co som to ... aha.. ah dopekla .. som myslel ze mit o bude pekne v rozmeroch normalne sa tov ytlaci nalepimt o tam a bude ..no co uz .. skusim len zmenit ziarovky
Používateľov profilový obrázok
sir.Oliver
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 21 Jan 2013, 07:10
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Nitra

Re: Tachometer omega A papier

Príspevok od používateľa sir.Oliver »

dá sa to pekne urobiť ... iba že sa to musí laserkou vytlačiť na termo foliu ( zoženieš ju v papierníctve )
Napísať odpoveď

Návrat na "OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - INTERIÉR/EXTERIÉR"