Trhanie motora

Moderátor: dulo

Používateľov profilový obrázok
bukelo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 29181
Dátum registrácie: 24 Jan 2008, 10:08
Auto: Iná značka
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Trhanie motora

Príspevok od používateľa bukelo »

"before" je po anglicky okrem iného, že pred, "spark" je iskra, ale aj zapaľovať, tak to to bude po slovensky predzápal.
別のブランド [fimg=50,10]http://images.spritmonitor.de/1371889_6.png[/fimg]
OPEL ASTRA H SW 1.7 CDTI ENJOY [fimg=50,10]http://images.spritmonitor.de/825647_6.png[/fimg] - ex
OPEL CORSA C 1.2 COSMO [fimg=50,10]http://images.spritmonitor.de/423439_6.png[/fimg]- ex
OPEL CORSA B 1.0 CITY [fimg=50,10]http://images.spritmonitor.de/371584_6.png[/fimg]- ex
marosh1
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 03 Máj 2015, 23:29
Auto: Insignia

Re: Trhanie motora

Príspevok od používateľa marosh1 »

Ja mam tiez problem s vybraciami motora pri akceleracii. Insignia 2.0 96kw 2012 ked jej sliapnem na 4ke 5ke pri 1900-2000 otackach zacne vybrovat ale nie vzdy ked preradim prestane. Start v pohode, nedymi, motor nevydava ziadne zvuky po vypnuti a ani po vysliapnuti spojky. Dal som skontrolovat poloosy a zevraj su dobre. Na diagnostike boli vyhodene nejake chyby ale nemam ich zapisane bolo tam nieco s valcom 4 a tlakom a zla poloha klukovej hriadele. Idem to dat cez tyzden znova na diagnostiku. Je mozne ze by to mohol robit zly snimac polohy hriadele a zhavic na valci 4 lebo tam je tiez snimac tlaku nie? Ale to ma len tak napadlo niesom automechanik a tam co som bol dat skontrolovat poloosy mi nevedel nic povedat k tym chybam na na diagnostike.
Komo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 3608
Dátum registrácie: 19 Mar 2007, 16:47
Auto: Astra H
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Komjatna
Bydlisko: Komjatna [RK]

Re: Trhanie motora

Príspevok od používateľa Komo »

Pri zanedbanej vymene motoroveho oleja (longlife 30 000+) dochadzalo k opotrebovaniu kluky.
Daj to pozriet a dufaj, ze to nebude ono ...
'07 Astra H Z19DT
'03 VeCe Z18XE
- Diagnostika -
marosh1
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 03 Máj 2015, 23:29
Auto: Insignia

Re: Trhanie motora

Príspevok od používateľa marosh1 »

Dam ju pozret v TEO racing ak je tam taky pristup jak pisu tak ju uz ani nikde inde davat nebudem. Inak keby bola poskodena kluka nehadzalo by to hlasku znova po vymazani? A aj na motore by to malo byt citit nie.? Ten panko co som bol unho v servise hovoril ze slape dobre ked som ho bol previezt len v tedy ani za boha zavibrovat. Vedsinou to zavybruje ked je chladnejsi motor ked dlhsie jazdim necitit nic aj ked dam pedal na podlahu. A este k tomu nedodrziavaniu intervalu to naozaj existuju ludia co si kupia auto za 30tis a nemaju na olej? Ale dneska je vselico mozne. Niesom prvy majitel a je to dovoz tak ktovie co s tym kto robil.
Používateľov profilový obrázok
mat
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 04 Máj 2011, 15:15
Auto: Signum
Bydlisko: kosice

Re: Trhanie motora

Príspevok od používateľa mat »

marosh1 napísal:Dam ju pozret v TEO racing ak je tam taky pristup jak pisu tak ju uz ani nikde inde davat nebudem. Inak keby bola poskodena kluka nehadzalo by to hlasku znova po vymazani? A aj na motore by to malo byt citit nie.? Ten panko co som bol unho v servise hovoril ze slape dobre ked som ho bol previezt len v tedy ani za boha zavibrovat. Vedsinou to zavybruje ked je chladnejsi motor ked dlhsie jazdim necitit nic aj ked dam pedal na podlahu. A este k tomu nedodrziavaniu intervalu to naozaj existuju ludia co si kupia auto za 30tis a nemaju na olej? Ale dneska je vselico mozne. Niesom prvy majitel a je to dovoz tak ktovie co s tym kto robil.

30 tis.tak to znamena ,ze isli na doraz :)
Opel signum 3,2 V6 155kW
Z32SE
Používateľov profilový obrázok
alcom1234
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 2547
Dátum registrácie: 18 Nov 2010, 07:52
Auto: Iná značka
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko alt: Slovenský Grob
Bydlisko: Košice / Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Trhanie motora

Príspevok od používateľa alcom1234 »

Su ludia, ktorym je to proste jedno tisic sem, tisic tam... A potom su ludia, ktorym to jedno nie je, ale nemaju cas (stale v praci a pod.). Vidim to na sebe. Sice olej nechavam menit aj skor ako treba, ale mam vzdy problem najst si na to cas.
Opel Astra K '20 F12SHL - ex
Opel Vectra C '06 Z19DTH
Opel Vectra B '96 X18XE - ex
Napísať odpoveď

Návrat na "OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - MOTOR/PREVODOVKA"