Parkovacie senzory

Moderátor: dulo

libor95
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 09 Máj 2016, 16:26
Auto: Insignia
Bydlisko: Myjava

Parkovacie senzory

Príspevok od používateľa libor95 »

Ahoj mam problém, že proste senzory idú ako majú a zrazu naštartujem dám spiatočku a vyhodí mi upozornenie parking asistent servis a senzory sa automaticky nepustia ako vždy , vycuvam prejdem pár metrov upozornenie zhasne prídem na miesto, a auto naštartujem za hodinu nič neukazuje, senzory idú aj keď dám spiatočku sa pekne normálne spustia všetko ide takto mi to ide týždeň a po týždni zase tento problém presne to isté, že naštartujem zariadim spiatočku vyhodí problém, senzory sa nespustia, vycuvam rozbehnem sa upozornenie zhasne a zase všetko ide normálne jak má, zatiaľ sa mi to stalo minulý týždeň prvý krát a dneska druhý krát, zase som prišiel ku frajerke tam som auto zhasol, za hodinu som šiel od nej zase nič neukazuje všetko ide, aj keď dám spiatočku senzory sa normálne zapnu tak neviem co je s tým ako to mám riešiť?
Opel Insignia Cosmo ST 2,0CDTI - A20DTH
MY11 , 118kw (160k)
Používateľov profilový obrázok
Bisky9
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 2752
Dátum registrácie: 13 Nov 2013, 18:07
Auto: Signum
Bydlisko: Humenné
Bydlisko alt: Košice,Bratislava

Re: Parkovacie senzory

Príspevok od používateľa Bisky9 »

Tak prečistiť kontakty na pipakoch.. Alebo skús pozrieť či na niektorom senzore nemáš nadlupnutu farbu.. Ak nič tak bude vadný senzor a sem tam vypadne a preto vyhodí chybu.. Mne na Signume stačilo prečistiť kontakty...

:)
Opel Astra H caravan 1,7cdti 81kw .. R.v 10/2011 -EX!
Opel Signum 3,2 V6 155kw .. R.v 5/2005 EX.. [/color] EX!
Volvo XC90 2,5T benzin .. EX..
Volajte ma Joži
AKT moje VW passat b7 2.0 alltrack v automate..
Aktuálne som zajednal manželine Opel Astra 1.7 krátka 6st manuál 96kw..
Napísať odpoveď

Návrat na "OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - ELEKTRO"