Signum-zrejme CIM

Moderátor: dulo

kamenek10
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15 Apr 2015, 07:33
Auto: Signum
Bydlisko: Skalica

Signum-zrejme CIM

Príspevok od používateľa kamenek10 »

dobry den!
kamos ma signum a uz dlhsi cas mu nefungovala pristrojovka tak sme sa dali do opravy podla navodu na nete.vobec som nechcel verit tomu ze staci preletovat na plosaku PINy.pristrojovka ozila funguje na nej vsetko ako ma.
len nastal jeden problem. prestalo fungovat prisvicovanie do zakrut a naklapanie xenonov.neviem ci to mohlo sposobit asi hodinove odpojenie akumulatora.
diagnostiku mam delphi-autocom(univerzal ale super).chyby sme sme vycitali ,chcel som skusit aj kalibraciu uhla natoc.kol ale nema nikde v aute karticku so security kodom.tak som objednal aj cinu OP-COM (ze by malo ist vycitat z eeprom sec.code)ale nejak sa mi nedari spojit s autom.
chyby z diag.
Multifunkcní zarízení (Elektronika volantu - Column integrated module
......................................................................
DTC (chybový
kód)
Popis
B3794 - Spínac tempomatu vázne
- chybná funkce
- Prerušovaný/nesouvislý
B1020 - Snímac úhlu natocení volantu
-nepravdepodobny
-staly/trvaly
- Stálý/trvalý
U2160 - Snímac rídicího úhlu
- Chyba komunikace
- Prerušovaný/nesouvislý
B3925 Přístroj
-Přijaty nespravny identifikator prostredi
- Prerušovaný/nesouvislý
U2103 Vysokorychlostni komunikacni sbernice CAN
- není komunikace
- Prerušovaný/nesouvislý
U2116 Přistroj
- není komunikace
- Prerušovaný/nesouvislý
Chybové kódy
Technik:
Datum: 23. 2. 2015

to su chyby vypisane pred tou opravou teraz su len 2 a to s tym snimacom uhlu a snimacom natoceni volantu. inak ale test akcnych clenov ked som daval normalne to prisvicovanie v teste ide.
rad by som ale rozbehal ten op-com preto hladam niekoho kto ma klon v okoli SI,SE,MA pripadne hodoninsko ze by mohol preverit ci je kabel na nic alebo JA.
firmw. v kabli je 1.45
vdaka za reakcie
kamenek10
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15 Apr 2015, 07:33
Auto: Signum
Bydlisko: Skalica

Re: Signum-zrejme CIM

Príspevok od používateľa kamenek10 »

dobry partizansky odiel.
Používateľov profilový obrázok
troodon
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 519
Dátum registrácie: 15 Nov 2008, 23:17
Auto: Astra G
Bydlisko: Nitra
Bydlisko: Nitra

Re: Signum-zrejme CIM

Príspevok od používateľa troodon »

s opcomom cinskym ziadny kod nevycitas - to slo len u par starsích aut a specifických prístrojoviek ako boli v corse C myslim..
nech si dá vystavit car pass v opli alebo u swabela - bez toho sa v aute nic rozumné kodit nedá a do budúcna to bude urcite potrebovat, 40e ho nezabije.
potom sprav kalibráciu - pokial je to rozhasené tak samozrejme ze jednotka nevie o správnej polohe volantu a teda vypne aj prisvecovanie do strán.
Astra G - sportive, X20DTL, 1999, 3dv, spotreba 3,5-5 l/100km leto , 4,5-6 l/100km zima
Napísať odpoveď

Návrat na "OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - ELEKTRO"