Stránka 1 z 1

Nezamyká zadné dvere

PoslaťNapísal: 23 Máj 2016, 05:42
od IvaNoxx
Zdravícko, dnes som si všimol, že mi nezamyká lavé zadné dvere - vôbec. I ked je tiahlo hore alebo dole. Centrála mi pri tých jednych dverach ani nedvíha tiahlo. uz som sa tu raz objavil s problemom s týmito dverami že som ich mal furt zavrete nedali sa otvoriť a že tiahlo nechcelo vytiahnuť hore ani ručne ani centrálou. a že par krat sa mi podarilo vytiahnuť v poriadku tiahlo bez žiadnych ťažkostí a dvere sa otvorili. Potreboval by som vedieť kde je pes zakopany, aby som to mohol vyriešiť popripade zohnat niečo potrebne na vymenu aby som povedal mechanikovi alebo čo... Mať auto s otvorenymi jednymi dverami neni nič moc ked tu chodia fetaci skušat klučky.

Re: Nezamyká zadné dvere

PoslaťNapísal: 23 Máj 2016, 05:58
od Bisky9
Tak len niečo priamo dnu v mechanizme priamo vo dverách..človek by to musel vidieť skus dat dole tapacire a pokukat kde je pes zakopaný.. No možno sa niekto s tým stretol a vie tak skus ešte počkať..

:)

Re: Nezamyká zadné dvere

PoslaťNapísal: 23 Máj 2016, 06:02
od IvaNoxx
No skúšal som 2x to dať dole ale nikdy som sa nedostal cez tu prekliatu klučku na stahovanie okna, aj som si pozrel obrazok ako to dať dole ale pravd. nad moje sily.

Re: Nezamyká zadné dvere

PoslaťNapísal: 23 Máj 2016, 06:07
od alcom1234
Ta klucka ide naozaj tazko, ale da sa to zvladnut.

Re: Nezamyká zadné dvere

PoslaťNapísal: 23 Máj 2016, 07:18
od IvaNoxx
Dobre, teraz som bol pri aute , zatlačil som menšou silou to tiahlo, trošku sa bránilo, cuklo to ako keby niečo prerazilo a už to zamyká .(predtým to šlo hladko hore dole a nezamykalo nič)... ale stále centrála neodomyká ani nezamyká sama. A tiež sa môže stať ako vačšinou, že mi nepôjde vytiahnuť tiahlo ručne a neodomknem dvere.

Re: Nezamyká zadné dvere

PoslaťNapísal: 10 Aug 2016, 09:30
od troodon
skontroluj si hlavne kabelaz v husom krku co vedie do dveri - budes tam mat predrate alebo odtrhnute kable, pripadne moze byt este chybny mikrospinac v motorceku centralu. ale skontroluj najprv tie kable.

Re: Nezamyká zadné dvere

PoslaťNapísal: 15 Aug 2016, 08:00
od robo99999
mal som to iste.pomohlo rozobrat mechanizmus a vratit do povodnej polohy pohyblive casti a ked to uz budes mat rozobrate vymen mikrospinace v zamku.je to piplacka ale uz mam klud.v nutri su aj umele pohyblive casti a tam je problen,mechanizmus preskocil.nasilu aj ja som tlacil ale tam uz je preskoceny mechanizmus preto to ide tazko. http://www.astra-g.cz/demontaz-klicky-oken/ tu je navod na demontaz klucky okien,a niekde som aj vydel navod na vymenu mikrospinacov,ale neviem to najst.

Re: Nezamyká zadné dvere

PoslaťNapísal: 15 Aug 2016, 08:03
od robo99999