Xenonove svetla Astra G

Moderátori: bukelo, buci_vectra

Používateľov profilový obrázok
Michalha1
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 04 Aug 2012, 15:59
Auto: Astra G
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava

Xenonove svetla Astra G

Príspevok od používateľa Michalha1 »

Caute.
Dufam ze ma tu hned nezvozite lebo by som si chcel dat na astru xenony. Uz som si zohnal svetla s optikou ale ked som sa o to zacal viac zaujimat tak som podla oznacenia zistil ze su urcene iba na halogenove ziarovky. Na jednom parkovisku som videl OPC astru s original cockovymi svetlami a ta mala na svetlach tiez znacku ze su urcene pre halogenove svetla. Nevidel som ju svietit tak neviem co tam mal. Chcel by som sa tymto opitat ze ci astry so xenonmi mali tie svetla oznacene prislusnou znackou alebo vsetky svetla znacili HC pre halogenove svetla? Nechcel by som mat zbytocne problemy s policajtmi tak sa pytam skor ako budem zhanat ostatne komponenty potrebne aby som to mohol vyuzivat (automaticke naklapanie, ostrekovace a hid).
Dakujem.
Opel Astra G 1,7DTI
Používateľov profilový obrázok
langdon2
Admin - Opelclub VIP člen
Admin - Opelclub VIP člen
Príspevky: 22942
Dátum registrácie: 16 Jan 2008, 16:10
Auto: Insignia
Bydlisko: Nitra
Bydlisko: Nitra

Re: Xenonove svetla Astra G

Príspevok od používateľa langdon2 »

Su aj cockove svetla, pre halogeny. Ale origo xenony tam maju samozrejme schvalenie pre xenon. Neviem co je priamo na svetle, ale ja hore na usku mam D2S vyrazene.

Nachystaj si velku kopu penazi, ak to chces mat vsetko koser a tak, ako to ma byt :thumbup:
Opel Insignia 2,0Cdti
Opel Astra G 1,4 16V ex...
Opel Corsa B 1.0 12V ex... Opel Corsa B 1.2 16V po smrti...
palubne pc. a tempomaty do Oplov
diagnostika na vsetky znacky aut, rychlo servis, repas brzdovych strmenov
Používateľov profilový obrázok
dušan992
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 832
Dátum registrácie: 22 Mar 2008, 23:07
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice-okolie
Bydlisko alt: Turňa nad Bodvou
Bydlisko: Bratislava ale srdcom vychodňar

Re: Xenonove svetla Astra G

Príspevok od používateľa dušan992 »

ja som mal depo šošovkové svetlá a tiež som mal na ušku vyrazené D2S, H7,LED. či bolo nejaké iné dôležité značenie na svetle neviem....malo to E... - bolo tam toho popísané strašne veľa ...písmenká, čisla, kody... :D poliaci a číňania tam vyrazia všetko :D
skôr si myslím že môžeš mať problém s tým či to tá šošovka vydrží-tú HID prestavbu ako to či ti niekto bude kontrolovať označenie na svetle. ked tak ti skontrolujú či máš nákon automatický a či máš funkčné ostrekovače.
OPEL Astra J 2.0 cdti AT6 viewtopic.php?f=130&t=45150
ex-OPEL ASTRA G 1,4 16v x14xe viewtopic.php?t=16923
OPEL COMBO B TOUR 1,3 cdti
OPEL CORSA D 1,4 14v
ex-OPEL Combo B 1,7 Dti Y17DT
Používateľov profilový obrázok
Michalha1
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 04 Aug 2012, 15:59
Auto: Astra G
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava

Re: Xenonove svetla Astra G

Príspevok od používateľa Michalha1 »

Tak naklon sa da ten snimac na zadnu napravu a pripoji namiesto kolecka pri svetlach. To by som dako zbastlil. A ostrekovace je jednoduche, asi napojim zo zadneho stieraca ale odpojim aby mi motor vtedy nebehal nasucho. Ja mam cocky H1 ale nikde to nemam poznacene, asi aj z dovodu ze uchyty svetla mam opravovane lebo po buracke to nevydrzali :D . Na skle mam vyrazene 2x HC 04 pre stretavacie a asi pre smerovku a HR 04 pre dialkove svetlo, a podla vyhlasky by som mal mat DC znacenie koli vybojke. Kamos mi radil ze to mam prebrusit ale do toho sa mi moc nechce :rozmyslam:
Opel Astra G 1,7DTI
Používateľov profilový obrázok
langdon2
Admin - Opelclub VIP člen
Admin - Opelclub VIP člen
Príspevky: 22942
Dátum registrácie: 16 Jan 2008, 16:10
Auto: Insignia
Bydlisko: Nitra
Bydlisko: Nitra

Re: Xenonove svetla Astra G

Príspevok od používateľa langdon2 »

H1 su otrasne ziarovny.. S tym nic vidiet nebudes..

A ostrekovace takym sposobom ako chces ty? To nebude voobec fungovat. Treba tam dat vysokotlakove cerpadlo, original ako ma byt. A na STK ti moze robit problem aj za to, ze nevymenis vypinac na svetla.. to kolecko tam proste potom nema co robit.
Opel Insignia 2,0Cdti
Opel Astra G 1,4 16V ex...
Opel Corsa B 1.0 12V ex... Opel Corsa B 1.2 16V po smrti...
palubne pc. a tempomaty do Oplov
diagnostika na vsetky znacky aut, rychlo servis, repas brzdovych strmenov
Používateľov profilový obrázok
troodon
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 519
Dátum registrácie: 15 Nov 2008, 23:17
Auto: Astra G
Bydlisko: Nitra
Bydlisko: Nitra

Re: Xenonove svetla Astra G

Príspevok od používateľa troodon »

no v prvom rade by to malo hlavne dobre svietit a nie iba tam mat xenon alebo sosovku.. aj vece mali sosovky a v tom normal ziarovky a bolo s tym prd vidiet.
Astra G - sportive, X20DTL, 1999, 3dv, spotreba 3,5-5 l/100km leto , 4,5-6 l/100km zima
Používateľov profilový obrázok
Michalha1
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 04 Aug 2012, 15:59
Auto: Astra G
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava

Re: Xenonove svetla Astra G

Príspevok od používateľa Michalha1 »

tak chcel som odpojit zadny ostrek na pojit to na svetla lebo som pocul ze ked tam dam tcko tak to nema tlak. a momentalne to svieti lepsie ako H7 original co som mal a hlavne nesvietim vsade tade. tie sa ani nastavit nedali normalne. na tomto vidim konecne ze svietim a aj pokial svietim. ale nie vsade to staci aj ked je to uz pouzitelne. preto som tam chcel dat hid 3000-4300k. daco aby to svietilo ako halogen lebo som pocul ze cim belsie svetlo tym menej je vidno za zleho pocasia. ten vypinac na regulaciu by som dal prec to je len kozmeticke. mne slo hlavne o to aby som s tym nemal problemy u policajtov, aby som splnal vsetky tie ich podmienky ktore kontroluju kebyze sa im nepaci ze tam mam xenon. a samozrejme ze nechcem byt dalsi debil co vsetkych oslepuje :D
Opel Astra G 1,7DTI
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR"