Hučanie spredu

Moderátori: bukelo, buci_vectra

gunko
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 21 Máj 2013, 20:06
Auto: Astra H
Bydlisko: Námestovo

Hučanie spredu

Príspevok od používateľa gunko »

Zdravím.

Raz po naštartovaní sa mi stalo, že mi nešiel zvuk z reproduktorov a išlo hučanie/bzučanie spredu ako je taký čierny plast po čelným sklom.
Keď som vypol motor a opäť naštartoval, všetko išlo ako má.

Problém je v tom, že teraz mi to robí stále, už nefunguje ani vypnutie. Rádio očividne hrá, dá sa posúvať pesničky, prepínať CD a pod, ale zvuk nejde a strašne bzučí spredu ....

Vie niekto čo by mohlo byť vo veci ?
Používateľov profilový obrázok
dušan992
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 832
Dátum registrácie: 22 Mar 2008, 23:07
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice-okolie
Bydlisko alt: Turňa nad Bodvou
Bydlisko: Bratislava ale srdcom vychodňar

Re: Hučanie spredu

Príspevok od používateľa dušan992 »

mne sa stalo nedavno ze mi nesiel zvuk z reproduktoro.Menil som zadne repro a kablik sa mi pri montáži zosunul a skratoval.Nehral ani jeden reprák ale radio islo. Po demontazi reproduktora a nasadeni kablika všetko fungovalo. Ešte žš v combe tour su zadne reproduktory dostupné bez demontáže tapacirov.
Ale ci to je aj tvoj prípad neviem.
OPEL Astra J 2.0 cdti AT6 viewtopic.php?f=130&t=45150
ex-OPEL ASTRA G 1,4 16v x14xe viewtopic.php?t=16923
OPEL COMBO B TOUR 1,3 cdti
OPEL CORSA D 1,4 14v
ex-OPEL Combo B 1,7 Dti Y17DT
gunko
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 21 Máj 2013, 20:06
Auto: Astra H
Bydlisko: Námestovo

Re: Hučanie spredu

Príspevok od používateľa gunko »

Len prečo to hučí spredu pod tým čiernym bodovým plastom, tam je tuším pripravené čídlo k GPS pre verzie s navi resp svetelný senzor (rozlišné zdroje, rozlišné info).. Dal som ho dole, tuším tam je aj malý repro pre hlas navigácie ale ten to nebude, resp blana sa na dotyk nehýbe a navyše je moc malý aby vydaval taky silnuý zvuk... Ide to niekam viac odspodu... :( Možno spoza rádia, nemám kluce na jeho vytiahnutie skusim nejakými klincami alebo niecim ...
gunko
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 21 Máj 2013, 20:06
Auto: Astra H
Bydlisko: Námestovo

Re: Hučanie spredu

Príspevok od používateľa gunko »

Trošku som sa ešte na to popozeral, fakt neviem co ine by to mohlo byť ako ten repráčik nachystaný na navi ... sice sa blanka nehýbe, ale zvuk je klasicky ako keď ma telka zlý signal ... len to robí aj na CD MP3 ... neviem čo iné by dalo taký zvuk ..
gunko
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 21 Máj 2013, 20:06
Auto: Astra H
Bydlisko: Námestovo

Re: Hučanie spredu

Príspevok od používateľa gunko »

Btw.: bolo to takto :)

Zadné ľavé dvere majú neustále nefungujúce ovládanie zadné okna, pretože je tam káblik už na niekoľko krát zlepený (vraj je zložité dať tam nový, ja som to nerobil). No a jedného pekného dňa sa opäť očividne rozlepil a začal skratovať niečo - a hučalo to vpredu.
Takže to zlepili zas nejak v servise a už to nerobí. Okno samozrejme po týždni opäť nejde dole ale aspoň nehučí rádio.


P.S.: keby to vedel niekto ten kábel vymeniť (nie len z lepiť) v okolí žiliny určite by sme sa dohodli. Vraj by sa tam zišlo z búranice dať celú sadu alebo čo. Neviem.

kontakt: iamgun10a@gmail.com
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR"