Astra g 1.6 55kw

Moderátori: bukelo, buci_vectra

Astra999
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07 Aug 2017, 21:15
Auto: Astra G
Bydlisko: Nitra

Astra g 1.6 55kw

Príspevok od používateľa Astra999 »

Poradte mi prosim mam astru g 1.6 55kw. Odyslo mi tesnenie pod hlavov tak som ho vymenil. Menilo sa tesnenie zrovnana hlava nove zdvihatka vahadla a tlacne elementy. Po nastatrovany auto islo cca 2 sekundy a zdochlo a uz neslo nastartovat pri toceni ma zvuk akoby boli skocene roozvody. Ked dlho toci streli do sania. Tak som rozobral rozvody a znovu ich nastavil auto nastartovalo cca na 2 sekundy a zdochlo neviem uz co stym
Používateľov profilový obrázok
langdon2
Admin - Opelclub VIP člen
Admin - Opelclub VIP člen
Príspevky: 22939
Dátum registrácie: 16 Jan 2008, 16:10
Auto: Insignia
Bydlisko: Nitra
Bydlisko: Nitra

Re: Astra g 1.6 55kw

Príspevok od používateľa langdon2 »

Rozobrat.. Nieco mas zle nastavene, zlozene..

Tento motor ma vyhodu, ze ked aj skocia rozvody, ventily sa s piestami nestretnu...
Opel Insignia 2,0Cdti
Opel Astra G 1,4 16V ex...
Opel Corsa B 1.0 12V ex... Opel Corsa B 1.2 16V po smrti...
palubne pc. a tempomaty do Oplov
diagnostika na vsetky znacky aut, rychlo servis, repas brzdovych strmenov
jack
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 11 Jan 2014, 12:25
Auto: Astra J
Bydlisko: Michalovce

Re: Astra g 1.6 55kw

Príspevok od používateľa jack »

Astra999 napísal: Po nastatrovany auto islo cca 2 sekundy a zdochlo a uz neslo nastartovat pri toceni ma zvuk akoby boli skocene roozvody. Ked dlho toci streli do sania. Tak som rozobral rozvody a znovu ich nastavil auto nastartovalo cca na 2 sekundy a zdochlo neviem uz co stym

Neviem či to môže mať súvis, ale v minulosti som niekde čítal, že takto sa niekomu správalo auto (Opel, no nepamätám aký), keď mal problém s imobilizérom - auto naštartovalo, za cca 2 sek. zdochlo a nešlo potom naštartovať; keď chvíľu postálo, tak pri pokuse znova ho naštartovať sa situácia opakovala a sem-tam aj "strelilo do sania". Na druhej strane by pri probléme s imobilizérom pravdepodobne svietila na palubnej doske aj kontrolka imobilizéru.
Opel Astra J 1.6 Notchback - "cosmo"
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA"