Chladiaca kvapalina

Moderátori: bukelo, buci_vectra

darkness
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24 Mar 2013, 09:50
Auto: Astra H
Bydlisko: Pezinok

Chladiaca kvapalina

Príspevok od používateľa darkness »

zdravím vás páni, mám na vás jednu otázku.
Som úplný začiatočník a ide o to že mi moje auto signalizovalo pri zapnutí doliať chladiacu kvapalinu tak som sa pozrel a bola na min. Farba kvapaliny tam je taká oranžová (typ chladiacej kvapaliny som sa pozeral všade no nenašiel som)tak teraz neviem či som dobre dolial cca 4dcl mi v obchode predali Castrol Antifreeze sf vdk - vw g12+ a tá je ružová. No len teraz ma trápi že sa niečo môže pokaziť keďže po doliati som začal pozerať fóra a tam som sa dočítal že sa farby nemôžu miešať atď. Zistil som asi aj typ chladiacej kvapaliny bude tam asi OPEL GM DEX-COOL Longlife antifreeze lebo tá je oranžová no tak ma to teraz mrzí že som tú kvapalinu nešiel kúpiť priamo do opla. Ďakujem za skoré reakcie.
darkness
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24 Mar 2013, 09:50
Auto: Astra H
Bydlisko: Pezinok

Re: Chladiaca kvapalina

Príspevok od používateľa darkness »

jáj a ide o to že teraz neviem či to môže nejak pokaziť motor atď. Či treba radšej dať nanovo origoš kvapalinu alebo je to v poriadku.Auto som kupoval nové ma asi dva roky tak ma to mrzí teraz že či sa tam niečo nemôže stať keďže je tam 4dcl inej kvapaliny.
Používateľov profilový obrázok
lubo22
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 7290
Dátum registrácie: 14 Apr 2009, 17:45
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Trstená
Bydlisko: trstena
Kontaktovať používateľa:

Re: Chladiaca kvapalina

Príspevok od používateľa lubo22 »

nestane sa nic ak je tam G12 a ina znacka G12 tak v pohode netrap sa :)

horsie by to bolo keby si cervenu (oranzovu) zmiesal s modrou. neviem co sa stane ale nerobi sa ze modra sa miesa s cervenou
Vectra C cierna ex
Vectra C modra ex
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA"