G 2.0DI 16V otačkomer

Moderátori: bukelo, buci_vectra

miso808

G 2.0DI 16V otačkomer

Príspevok od používateľa miso808 »

Zdravim vas...potreboval by som poradit
Nejde mi otackomer, je hluchy, auto je lenive, na volnobehu ma kolisave otacky..ked nastartujem za studena tak to nakoci a funguje normalne pokial sa nepohnem, vtedy otackomer skoci na nulu a som tam kde som bol...svieti kontrolka motora...co s tym?
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36821
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Vysielač diaľkovej frekvencie (toľko nešikovný otrocký preklad) - možno. Prekontroluj si poistky. Ale v prípadoch, keď sa rozsvieti kontrolka motora, sa zvyčajne robí diagnostika.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
miso808

Príspevok od používateľa miso808 »

na diagnostike mi zistili dve chyby, jeden je snimac otacok a ten druhy je snimac...... nieco / nieco nepamatam si absolutne..:(
viete niekto kde ten snimac otacok je? vraj niekde pri olejovej vani...vie to niekto odfotit pripadne mi poradit ? v sobotu by som mal ten snimac mat uz druhy novy a chcel by som ho vymenit sam
dikes
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36821
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Ako chceš aby ti niekto poradil, keď nie si schopný si ani zapamätať, čo ti povedali na diagnostike? "Mám vadný snímač niečoho. Kde je?" V motorovom priestore je snímačov do haleluja. Len snímače otáčok sú dva, jeden na kľuke a druhý na vačke. Ani len typ motora si nenapísal. :!: Ak ti mám odpovedať v štýle tvojej otázky, tak "Na motore."
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA"