Elektróny a alternativ. pneu pre Astra G Coupé

Moderátori: bukelo, buci_vectra

Používateľov profilový obrázok
reddy5
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 12 Apr 2013, 20:30
Auto: Astra G
Bydlisko: Šaľa

Elektróny a alternativ. pneu pre Astra G Coupé

Príspevok od používateľa reddy5 »

čaute! vie mi niekto zhruba napísať aké alternatívne pneu sú dostupné na Astru G Coupé, motorizácia 2.2i? Momentálne tam mám 225/35/R18, chcem si tam dať menšie rozmery, napr. 17ky aj s gumami vhodnými na to. Existuje niekde nejaký zoznam tých rozmerov, ak som to prekukol sorry, narýchlo potrebujem riešenie nakoľko moc času nemám na net :neviem:
Ako alternativne mám zapísané ešte 215/40/R17, no všade čo by som chcel spod ruky, to majú rozmer 215/50/R17. Má niekto skúsenosti s papierovačkami a vybavovaním? ako to prebieha, žiadosti, atď, ďakujem. Krásne sú 18ky, no na naše cesty nie sú vhodné. Auto som už takto kúpil, chalan to doviezol z Nemecka, ale kvalita ciest je tam lepšia... :) ďakujem za rady a názory :) možno by sa niekomu aj hodili, kto by na to mal gumy s väčším profilom :)
Sú to Schmidt Revolution Space R18

Obrázok
Naposledy upravil/-a buci_vectra v 30 Jún 2013, 10:05, upravené celkom 1 krát.
Dôvod: Presunuté.
Opel Astra G Coupé 2.2i (Z22SE)
Používateľov profilový obrázok
AReYco
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 5385
Dátum registrácie: 23 Aug 2011, 10:56
Auto: Vectra C
Bydlisko: Žilina
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Re: Elektróny a alternativ. pneu pre Astra G Coupé

Príspevok od používateľa AReYco »

netrafil si zaradenie témy a zápis kolies do OEV sa tu už riešil, ale v konkrétnej téme asi moc nie skôr tak v diskusii v dobrom ráne.
Tu je niečo, možno sa dozvieš viac, nie konkrétne k Astre G ale mal som skúsenosť so zapisovaním u koncernu VW.
Zapísanie diskov a pneumatík do TP

Obrázok
Opel Vectra B 2.0i 16V 100kw Opel Corsa B 1.2 33kW [EX]
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - PODVOZOK/BRZDY"