Astra J hlasenie otvoreneho kufra

Moderátori: bukelo, buci_vectra

Tanatos
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 16 Júl 2011, 09:52
Auto: Astra J
Bydlisko: Bratislava

Astra J hlasenie otvoreneho kufra

Príspevok od používateľa Tanatos »

Zdravim,chcel by som sa spytat ma niekto niekto skusenost Astra J 2012 hatchback mi zacala vyhadzovat na pristojovke hlasku o otvorenom kufri.Niekedy hned po nastartovani,niekedy do zakruty,pri nadskoceni a niekedy len tak na rovine.Ako resetnut to ide chvilu je klud,po chvili to zas zapipa a tak..Druha vec je co som si vsimol ze mi prestane ist ostrekovac a stierac zadneho okna.Vypnem motor zabuchnem kufor nanovo nastartujem kufor nic nehlasi,stierac stiera vsetko ide rozbehnem po chvilke mi to zahlasi zas otvoreny kufor a uz nejde ani stierac+ostrekovac.Da sa s ty nieco len tak podomacky vyhutat alebo sa bude musiet ist do servisu a vymenit tam cely zamok kufra?Ako kufor zavrety je,drzi,ide otvorit vsetko v pohode funguje tak jak ma len ta signalizacia+ten stierac a ostrekovac ma dost irituje ze skrz to nejde potom hlavne teraz na zimu...Je tam nejaky senzor alebo je nieco posahane v mechanike zamku,alebo tam pohladat niekde uvolneny konektor?Zoznam poistiek som pozeral ale nenasiel som ziadnu co by suvisela zo zamkom kufra.Ma niekto podobnu skusenost?Dakujem.
Používateľov profilový obrázok
Eisy
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 5608
Dátum registrácie: 08 Nov 2012, 18:57
Auto: Insignia
Bydlisko alt: Zohor okr. MA

Re: Astra J hlasenie otvoreneho kufra

Príspevok od používateľa Eisy »

To vyzera skor na kabelaz, zly kontakt. A ked vyhadzuje hlasku tak tam asi senzor bude. Skontrolovat kabelaz, krk, kontakty ...
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - ELEKTRO"