Astra H - Tempomat

Moderátori: bukelo, buci_vectra

Dark69
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 01 Máj 2009, 13:42
Auto: Astra J
Bydlisko: Krompachy

Astra H - Tempomat

Príspevok od používateľa Dark69 »

Chcel by som si dorobit tempomat ale narazil som na mensi problem. Packu novu s tempomatom som si kupil, spojkovy spinac som si tiez kupil ale nemozem najst kabel. Asi ho nemam :cry: Riesil to uz niekto? Nejake rady? Dakujem, Auto Opel Astra H 1.6 16V 77kw benzin r.v. 2005 kod motora: Z16XEP
Opel Astra H 1.6 77Kw r.v 05\2006 motor (Z16XEP)
Opel Astra J 1.7CDTI 81Kw r.v 11\2013 motor (A17DTC)
Používateľov profilový obrázok
langdon2
Admin - Opelclub VIP člen
Admin - Opelclub VIP člen
Príspevky: 22941
Dátum registrácie: 16 Jan 2008, 16:10
Auto: Insignia
Bydlisko: Nitra
Bydlisko: Nitra

Re: Astra H - Tempomat

Príspevok od používateľa langdon2 »

Ano, je dost mozne ze nemas kabelaz na spojkovy spinac.

Kontaktuj Troodona. Ja na to momentalne nemam cas.. On ti to dokabluje a sprevadzkuje.
Opel Insignia 2,0Cdti
Opel Astra G 1,4 16V ex...
Opel Corsa B 1.0 12V ex... Opel Corsa B 1.2 16V po smrti...
palubne pc. a tempomaty do Oplov
diagnostika na vsetky znacky aut, rychlo servis, repas brzdovych strmenov
Dark69
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 01 Máj 2009, 13:42
Auto: Astra J
Bydlisko: Krompachy

Re: Astra H - Tempomat

Príspevok od používateľa Dark69 »

Vdaka, skusim napisat :thumbup:
Opel Astra H 1.6 77Kw r.v 05\2006 motor (Z16XEP)
Opel Astra J 1.7CDTI 81Kw r.v 11\2013 motor (A17DTC)
mzbohus
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02 Aug 2015, 13:27
Auto: Astra H
Bydlisko: Bratislava

Re: Astra H - Tempomat

Príspevok od používateľa mzbohus »

Ahoj. Nahodou nevi nekdo z hlavy kde je chyba?
Astra h kombi 1,7 81kw : dodelaval jsem odhlucneni auta mel sem rozebrane tapaciry. Vsecko dam zpet rozjedu se ze skusim jak to pekne seveli a zjistim ze mi : stale sviti spinac vyhrivani zadniho okna, nejde tempomat a pri otoceni klickem uz do prvni polohy sviti svetla. Vytahnul jsem postupne vsechny pojistky a svetla nezhasly!!! ??? To byla prvni vec kterou sem se snazil odstranit a mozna sem nekde prehodil pojistku. Po odpojeni baterie svetla ok uz fu guji jak maji.
Zkusil sem merit napeti na vyhrivani toho zadniho a nic 0V. Kontrola jestli jsem neodpojil konektor nejakeho spinace na pedalech, taky bez zavad. Pojistky v poradku teda nevypalene. Batrie odpojena na celou noc.
Nevim ktere relatko to ovlada a jestli jsem neprehodil pojistku nekde. Popripade kde sem mohl udelat chybu. Predtim vsecko fungovalo. S tema pojistkama by mi pomohlo kdyby mi nekdo odfotil jak to ma byt. Vybavu mam tempomat a klimu ovladani na volante. Jinak nic specialniho. Diky za rady. Popripade jestli je nedko v Bratislave tak se stavim. Jo pise mi ecn chyby : 70408,162562,210870,068302,048206, taky mi pomuzete kdyz mi neposlete link na anglicky seznam kodu. Ten sem videl ale nepohlo mi to. Potrebuju to cesky nebo slovensky. :) nejvic me trapi ten tempomat proto to pisu tady
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - ELEKTRO"