Otazka ku clenstvu

Moderátor: macil

Napísať odpoveď
georgo19

Otazka ku clenstvu

Príspevok od používateľa georgo19 »

zdravim vsetkych chcem sa opytat na dve veci ktore som cital v stanovach klubu a to tieto:
-riadne vykonávať všetky prijaté funkcie a úlohy,
-zúčastňovať sa Valného zhromaždenia OcSk
mam na tieto dve podmienky jeden dotaz co to znamena ? lepsie povedane nejake blizsie informacie o tychto povinnostiach clena lebo rad by som sa stal clenom klubu len tieto dve podmienky ma trapia s toho dovodu ze som z Michaloviec a vsetko co sa deje tak sa deje bud na strednom alebo zapadnom slovensku a to by premna znamenalo to ze by som musel ist na zhromazdenie niekde 300km odtial?samozrejme zrazy to by nebol problem :D
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36821
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

S tým si hlavu nelám, ja ti valnú hromadu spravím celkom blízko. :wink:
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
georgo19

Príspevok od používateľa georgo19 »

macil napísal:S tým si hlavu nelám, ja ti valnú hromadu spravím celkom blízko. :wink:
Tak OK uz som vyplnil tu registraciu a mam este otazku cca kolko to trva kym mi pride sek,preukaz a ta nalepka ?
jerryl
Opelclub Čestný člen
Opelclub Čestný člen
Príspevky: 437
Dátum registrácie: 08 Jan 2006, 11:49
Auto: Ampera
Bydlisko: Zlaté Moravce
Bydlisko alt: Topoľčianky
Bydlisko: Topoľčianky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa jerryl »

georgo19 napísal:
macil napísal:S tým si hlavu nelám, ja ti valnú hromadu spravím celkom blízko. :wink:
Tak OK uz som vyplnil tu registraciu a mam este otazku cca kolko to trva kym mi pride sek,preukaz a ta nalepka ?


Ahoj.
Čo sa týka platby,tak musíš mať strpenie. zmenil sa účet klubu. Bude to včas avizované na fóre.
Platba sa dá realizovať len prevodom z účtu na účet,alebo poslať peniažky poštou na účet klubu. Dám ti vedieť kedy to bude možné.
Maj sa.
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36821
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

georgo19 napísal:
macil napísal:S tým si hlavu nelám, ja ti valnú hromadu spravím celkom blízko. :wink:
Tak OK uz som vyplnil tu registraciu a mam este otazku cca kolko to trva kym mi pride sek,preukaz a ta nalepka ?

Keď budeš v Košiciach, ozvi sa, nálepku ti dám a snáď sa neurazíš, keď ti už teraz zmením status na fóre na "Opelclub Member". :wink:
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
georgo19

Príspevok od používateľa georgo19 »

macil napísal:
georgo19 napísal:
macil napísal:S tým si hlavu nelám, ja ti valnú hromadu spravím celkom blízko. :wink:
Tak OK uz som vyplnil tu registraciu a mam este otazku cca kolko to trva kym mi pride sek,preukaz a ta nalepka ?

Keď budeš v Košiciach, ozvi sa, nálepku ti dám a snáď sa neurazíš, keď ti už teraz zmením status na fóre na "Opelclub Member". :wink:
ooooo dakujem velmi pekne to som necakal fakt ste ma prekvapili klobuk dole :wink: dakujem inak chystam sa dat na cely bok auta na spodok dveri www.opelclub.sk ak vam to nebude vadit inak tie kosice by mi sedeli najblizsie ked tam budem tak sa ozvem len mi treba este cislo na teba. :) este raz dik
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36821
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Telefón na mňa je buď v kontaktoch http://www.opelclub.sk/article.php?kontakt , alebo 0903572470.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše otázky na vedenie klubu"