fungovanie klubu, ako celku

Moderátor: macil

Používateľov profilový obrázok
vitaminxxl
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4550
Dátum registrácie: 23 Júl 2008, 13:53
Auto: Vectra B
Bydlisko: Košice-okolie
Bydlisko alt: Vancouver
Bydlisko: Kosice-okolie

Re: fungovanie klubu, ako celku

Príspevok od používateľa vitaminxxl »

:ok: super.. som zvedavy.. tesim sa na to, co to bude
Moja prvá a už aj bývalá...
Obrázok
Súčasné auto: Toyota avensis 2006, 2,2 - 130kW
jerryl
Opelclub Čestný člen
Opelclub Čestný člen
Príspevky: 437
Dátum registrácie: 08 Jan 2006, 11:49
Auto: Ampera
Bydlisko: Zlaté Moravce
Bydlisko alt: Topoľčianky
Bydlisko: Topoľčianky
Kontaktovať používateľa:

Re: fungovanie klubu, ako celku

Príspevok od používateľa jerryl »

Chlapi ďakujem za konštruktívne nápady a názory. Nesmie sa ale zabúdať,, že sme nezisková organizácia. Nemôžeme vytvárať zisk. Dajte mi trochu času na vyjadrenie a doplnenie mojich názorov. Ďakujem všetkým za ochotu.
Používateľov profilový obrázok
vitaminxxl
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4550
Dátum registrácie: 23 Júl 2008, 13:53
Auto: Vectra B
Bydlisko: Košice-okolie
Bydlisko alt: Vancouver
Bydlisko: Kosice-okolie

Re: fungovanie klubu, ako celku

Príspevok od používateľa vitaminxxl »

:thumbup: .. ja len k tej tabulke excelovskej, co je v pracovnom fore, ze to cislo, co vychadza ako zostatok to by sa dalo naliat naspat do systemu samozrejme.. a nebol by to zisk.. hoci neviem presne, co a ako sa tym ziskom mysli ;)
Moja prvá a už aj bývalá...
Obrázok
Súčasné auto: Toyota avensis 2006, 2,2 - 130kW
Používateľov profilový obrázok
vitaminxxl
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4550
Dátum registrácie: 23 Júl 2008, 13:53
Auto: Vectra B
Bydlisko: Košice-okolie
Bydlisko alt: Vancouver
Bydlisko: Kosice-okolie

Re: fungovanie klubu, ako celku

Príspevok od používateľa vitaminxxl »

Ako sa vie, dal som urobit anonymnu anketu na par otazok..
zatial tych odpovedi nie je vela, ale na teraz by som chcel vypichnut par asi trefnych pripomienok:

1) Moznost komentovat prispevky v teme MOJ OPEL - kedze napad to nie je zly, navrhujem oficialne povolit moznost komentovat prispevky.

2) Letny zraz - je tu pripomienka, ktora je v podstate opodstatnena a to taka, ze vecerna opekacka nema sposob, ako by sa dalo zistit, ze papanicko a pitie dostane len VIP clen. Tym padom je to zneuzitelne a hocikto si moze neopravnene naberat na tanier a do pohara, a to by mala byt jedna z tych malo vyhod VIP clenstva - obcerstvenie a opekacka.

3) Letny zraz 2 - parkovanie a ubytovanie.. bol navrh na zmenu miesta pre letny zraz z dovodu, ze v hoteli nie je dostatok volnych izieb pre vsetkych, ktori by chceli prenocovat a tiez parkovanie nie je vyhradene LEN pre opelclub, ale aj ostatnych ludi a celkova kapacita parkoviska je podla pripomienok nepostacujuca.

Tolko k momentalnemu vyberu z navrhov.. k ostatnym sa vratime, ked este pribudnu dalsie nazory a postrehy :)
dakujem za pripomienky a postrehy.. a tiez za vyjadrenie sa kompetentnymi clenmi
Moja prvá a už aj bývalá...
Obrázok
Súčasné auto: Toyota avensis 2006, 2,2 - 130kW
Používateľov profilový obrázok
vitaminxxl
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4550
Dátum registrácie: 23 Júl 2008, 13:53
Auto: Vectra B
Bydlisko: Košice-okolie
Bydlisko alt: Vancouver
Bydlisko: Kosice-okolie

Re: fungovanie klubu, ako celku

Príspevok od používateľa vitaminxxl »

nepripomina vam to nieco? ????

viewtopic.php?f=13&t=5630
Moja prvá a už aj bývalá...
Obrázok
Súčasné auto: Toyota avensis 2006, 2,2 - 130kW
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36821
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Re: fungovanie klubu, ako celku

Príspevok od používateľa macil »

Kedže sa k 1. bodu nikto nevyjadril a ľud to tak chce (zaujímala by ma veľkosť a zloženie reprezentatívnej vzorky), komenty v sekcii "Môj Opel" sú od tejto chvíle povolené. Zmeny nastali aj v moderátorských oprávneniach pre túto sekciu.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
jerryl
Opelclub Čestný člen
Opelclub Čestný člen
Príspevky: 437
Dátum registrácie: 08 Jan 2006, 11:49
Auto: Ampera
Bydlisko: Zlaté Moravce
Bydlisko alt: Topoľčianky
Bydlisko: Topoľčianky
Kontaktovať používateľa:

Re: fungovanie klubu, ako celku

Príspevok od používateľa jerryl »

vitaminxxl napísal:Ako sa vie, dal som urobit anonymnu anketu na par otazok..
zatial tych odpovedi nie je vela, ale na teraz by som chcel vypichnut par asi trefnych pripomienok:

1) Moznost komentovat prispevky v teme MOJ OPEL - kedze napad to nie je zly, navrhujem oficialne povolit moznost komentovat prispevky.

2) Letny zraz - je tu pripomienka, ktora je v podstate opodstatnena a to taka, ze vecerna opekacka nema sposob, ako by sa dalo zistit, ze papanicko a pitie dostane len VIP clen. Tym padom je to zneuzitelne a hocikto si moze neopravnene naberat na tanier a do pohara, a to by mala byt jedna z tych malo vyhod VIP clenstva - obcerstvenie a opekacka.

3) Letny zraz 2 - parkovanie a ubytovanie.. bol navrh na zmenu miesta pre letny zraz z dovodu, ze v hoteli nie je dostatok volnych izieb pre vsetkych, ktori by chceli prenocovat a tiez parkovanie nie je vyhradene LEN pre opelclub, ale aj ostatnych ludi a celkova kapacita parkoviska je podla pripomienok nepostacujuca.

Tolko k momentalnemu vyberu z navrhov.. k ostatnym sa vratime, ked este pribudnu dalsie nazory a postrehy :)
dakujem za pripomienky a postrehy.. a tiez za vyjadrenie sa kompetentnymi clenmi


Pripájam odpoveď k bodu 2.
Večerná opekačka je pre všetkých učastníkov zdarma!!!! nie je to akcia VIP. Toto rozhodnutie je nemenné. Hradí sa to z poplatku za auto a tomboly, prípadne doplatok klubu.. Každý účastník dostáva identifikačnú pásku. Rozdiel medzi VIP a ostatnými oplákmi je vo farbe pásky.
VIP má grátis aj sobotňajší obed. V tom je rozdiel.
Pokiaľ má niekto pripomienky, môže mi kľudne zavolať. 0949202326. :)

Bod č.3
Riešim tento rok problém parkovania s vedením hotela. Tiež mám vrásky na čele z toho. Nerátal som že bude bývať taká veľká účasť.
Čo sa týka zmeny miesta, tak kľudne dávajte návrhy. Správna rada posúdi každý jeden. Podotýkam,že takéto snahy tu boli,skončilo to neslavne.
Pri výbere treba konštruktívne zohľadniť potreby zúčastnených klubákov a ostatných návštevníkov zrazu, a prihliadať aj na program celého podujatia.
Pred vybratím tejto lokality, bol v hre ešte Teplý vrch pri Rimavskej Sobote. Bola smola že to zariadenie v tom čase predávali. Bol som tam osobne. Neviem ako je to teraz.
Priorita výberu miesta musí byť podľa našich potrieb.
Návrhy podobné ako Vincov les, Slnečné jazerá atď, je pre nás nevyhovujúce. Nikto z vedenia by sa nechcel zaoberať nejakým cudzím otravným človekom alebo skupinou v inom stave skupenstva..., hlavne večer. Takéto lokality sa nedajú ohradiť a vyčleniť len pre účastníkov.
Možno by stálo ešte preskúmať oblasť Šírava a okolie.
A nech mi nikto nevraví, že je to ďaleko. Slovensko má do 500km. Brnkačka. Ja viem, nemá každý financie len tak na dlhý výlet, preto sa aj v podstate realizuje len jeden hlavný zraz, aby si mohol každý v priebehu roka trošku tých Jurošíkov odložiť a mohol sa zúčastniť pekného víkendu.
Vedenie klubu je za konštruktívne návrhy. :thumbup:
jerryl
Opelclub Čestný člen
Opelclub Čestný člen
Príspevky: 437
Dátum registrácie: 08 Jan 2006, 11:49
Auto: Ampera
Bydlisko: Zlaté Moravce
Bydlisko alt: Topoľčianky
Bydlisko: Topoľčianky
Kontaktovať používateľa:

Re: fungovanie klubu, ako celku

Príspevok od používateľa jerryl »

tuning-hifi napísal:
vitaminxxl napísal:Tak Hifo, vyzyvam Ta k vypracovaniu konkretnych rieseni, ktore by klub dostali na vyssiu uroven.. :)
Ja kludne poviem, ze sa mylim cely cas, ked uvidim, ze mas lepsie riesenie, ako to moje a samozrejme, ak v tom budem vidiet potencial, budem tie riesenia aj podporovat. :dakujem:
A nie len Hifo, ale hocikto moze prist s jeho konkretnymi rieseniami no nestaci spomenut jednu cast celku, ale riesit celok ako taky, lebo vsetko so vsetkym suvisi..

Aj po rozhovore s Frantom, už zopár riešení mám na stole, uvidíme ako sa vyjadrí aj Jerryl, navrhol som takú kávu na pol ceste, kde by sme to prebrali... Ešte pred zrazom... Uvidíme čo sa vymyslí... Nápady sú, čo to prišlo počas 1,5 hodinového telefonátu, uvidíme ako sa to všetko podarí skĺbiť...

Hifo budem ti volať. Prídem do LV.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše otázky na vedenie klubu"