Splnomocnenie-další Packa-lov supervýmysel.

na poradenie aj posťažovanie... ;)

Moderátori: mysiaq, dulo, buci_vectra

Používateľov profilový obrázok
Rasto
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 882
Dátum registrácie: 05 Dec 2006, 14:43
Auto: Astra J
Bydlisko: Prievidza
Bydlisko: Prievidza

Príspevok od používateľa Rasto »

Opel Astra J Sport, 1.6, 85 kW, A16XER + LPG, r.v. 2010; Ex Opel Astra G, Z14XE + LPG, Ex Opel Astra G, X16XEL
Používateľov profilový obrázok
dertypek
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 05 Júl 2009, 18:29
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Topolcany

Príspevok od používateľa dertypek »

pripajam sa k teme ... u nas vo firme to funguje tak ze proste musime mat vsetko a to vsetko mame nosit zo sebou ...to znameana :
povolenie od lekara viest motorove vozidlo
vodicak :D
splnomocnenie majitela
kto toto nema ma smolu ... dokonca prednedavnom tatko pozical firemne auto jednemu znamemu a napisala sa mu normalka plna moc na vedenie nasho firemneho auta a bolo ... staci ked je tam uvedeny majitel a od kedy do kedy smies viest jeho auto samoska tvoja adresa a podpisi oboch ludi ...
Opel Vectra B 1998 2.0 DTI ,x20dth , digi. klima , tempomat , 4x airbag , abs , vyhrievane zrkadla......
Používateľov profilový obrázok
lukasopel
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 263
Dátum registrácie: 21 Máj 2009, 20:57
Auto: Astra G
Bydlisko: Levoča
Bydlisko: levoča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lukasopel »

macil napísal:Ja som to vždy chápal tak, že keď vodič má pri sebe príslušné papiere od auta, je predpoklad, že majiteľ mu ich dal. Alebo nájde sa ešte dnes niekto, kto necháva papiere od auta v aute? Mám na mysli súkromné autá.


presne tak.
ja mam svoje auto pisane na mamku, lebo mam mensiu poistku a ine vyhody, ale je MOJE :D
to aby som sa normalne bal na nom chodit??
Astra G-CC 1.6 16V X16XE (L- po novom :)) SPORTIVE + LPG ELPIGAS http://www.audilukas.salem.sk/fotka.php ... 033R.ms=iP

Alfa Romeo 145 boxer LPG podtlak - *EX http://www.audilukas.salem.sk/fotka.php ... QS00.ms=iP
Napísať odpoveď

Návrat na "POLÍCIA, ZÁKON A MOTORISTI...."