POKUTA - akou čiastkou ste zasponzorovali PZSR

na poradenie aj posťažovanie... ;)

Moderátori: mysiaq, dulo, buci_vectra

Používateľov profilový obrázok
Cierny korzar
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 531
Dátum registrácie: 16 Mar 2008, 19:23
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Cierny korzar »

bukelo: suhlasim s tebou , priestupok ako priestupok , zakon plati pre vsetkych.
azmodan: netaraj ze si nikdy nedostal pokutu minimalne s jednou si sa na fore chvalil ;) presne vten den ked aj ja.

btw: ja mam medzi policajtami vela kamaratov a tak ako aj inde aj tu su rozne osudy, su tu mladi chalani ktori to maju ako zarobok a tak to aj beru , su tu otcovia ktory sa inde nevedia uplatnit a nemaju inak ako zivit rodinu a preto policajtuju aj ked neradi , samozrejme najdu sa aj ,,ambiciozne,, zivly ...ale tak je to všade... jednoducho , pre panov policjatov je to praca ako kazda iná . Jednoducho práca.
Neni to ich vina ze maju odmenovanie postavene tak ako maju a ich nadriadení detto . Jeden moj znamy , policajt mi raz povedal , citujem : ,, Bože Rado , vieš čo , vies ako ja nerad davam pokuty , vies ? Milion ludom nedás pokutu , ale nemozes prist na konci sluzby s prazdnym výkazom/protokolom , lebo potom mi velitel povie ze ci sa chodim do roboty vozit , nemam na výber ,,
Takze ja by som rozhodne negeneralizoval tuto temu tak jednoznance.
If you continue to burnout the herbs , we gonna burn out the cane fields. ;P
azmodan

Príspevok od používateľa azmodan »

pokutu som este nedostal, vtedy som len myslel ze ju dostanem...

ale tu skoda nieco pisat....ja si pisem nieco ine a vy si trepete nieco ine..
Používateľov profilový obrázok
dulo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 22007
Dátum registrácie: 20 Jún 2007, 10:46
Auto: Vectra B
Bydlisko: Levoča
Bydlisko: Levoča

Príspevok od používateľa dulo »

ale....

v každom prípade odporúčam držať sa témy, čiže akú čiastku ste zaplatili
:idea:
VeBe X18XE Caravan Sport
Používateľov profilový obrázok
Cierny korzar
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 531
Dátum registrácie: 16 Mar 2008, 19:23
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Cierny korzar »

azmodan: ano , mas pravdu , co keby si si niekedy prisiel povymienat nazory z oci do oci , no tak zlató , se na tó ...

btw:ja som cvakol tusim okolo 400 eur , za rychlost....ale to bolo uz o papiere.
If you continue to burnout the herbs , we gonna burn out the cane fields. ;P
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36821
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Ja jazdím podľa predpisov. Yellow_Colorz_PDT_06
Ale najvyššiu som dostal keď som to švihol na červenú. To si za mnou aj maják pustili. Sledovačka jak vo filme. 8) Bratmmm 2000 na ruku. Vlastne šekom.
A rovnakú, keď ma uznali vinným pri búračke. :roll:
Samozrejme ešte v Sk.

Mysiaq ta študuj, hej!? Bo som ci na to priplacil. :wink:
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Používateľov profilový obrázok
clio1
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 684
Dátum registrácie: 06 Aug 2009, 12:16
Auto: Zafira A
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa clio1 »

cierny korzár no tak trošku by som poupravil, že za pokuty sme odmenovaný.....to si veľa ludí myslí že my s toho niečom máme že dákemu chudákovi dáme pokutu....nie nemáme iba by sme mali strhnutie z bodov keby sme prišli na konci služby a nemali by sme žiaden výsledok a mínus body znamená "odmena" 15% ztrhnutie z platu na 3 mesiace.... odmeny majú iba tý iniciatývny, ktorý sú prvý v tabulke aj to iba raz ročne....proste tak poviem kto si myslí že je to iba o tých pokutách nech to vyskúša robiť a zmení názor na všetko na ludí na celú spoločnosť....lebo na políciu málokedy príde normálny človek....a aby som sa držal témy ja som nedostal pokutu ale brat hej ale to som ešte nebol policajt aj to mu dal iba preto lebo sa sním hádal naštastie iba 500 SK postarom....100ludí 100chutí.....
Opel Zafira-A, 2.2 DTI, r.v. 2003
Opel Zafira-A, 1.8i, 85 kw, r.v. 2000 - ex
Škoda Felícia Combi 1.3 MPI, 50kw, r.v. 1996 - ex
Toyota Carinna II, 1.9D, 51kw, r.v. 1987 - ex
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

clio1 napísal:hmm a newem aký je v tom rozdiel, že kto poruší predpisy lebo každý ho poruší neexistuje že niekto ho menej poruší a niekto viac ak sa jedná o ten samý priestupok. Prečo by mali dosťávať niektorý menšie pokuty ako tý druhý.....podla mna ten čo na to nemá tak by nemal porušovať zákon samozrejme ani ten čo na to má


tu mas 2 velke chyby.

1. okolnosti, miera, zavaznost, trvanie porusenia.

2. odstrasujuci, vychovny ucinok sankcie - primeranost zavaznosti

50 Eur je niekomu na smiech a iny na to tvrdo musi setrit 2 tyzdne.
kto ma malo penazi je potrestany tvrdsie
133
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 29 Júl 2010, 13:56
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Myjava, mesto kde sa casto pijava...

Príspevok od používateľa 133 »

asi 6 metrov za tabulou obce 124km/h. 150e x2 aby mi nechali papiere . moja sa po 3 tyzdnoch vratila zo sluzobky visako ;)
Používateľov profilový obrázok
solty
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 3219
Dátum registrácie: 21 Aug 2009, 15:15
Auto: Astra G
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa solty »

cafte, prvá pokuta - vodičák týždeň (ešte nevychladol :D ), to bola ešte 60ka v obci 15 rokov dozadu, nameraná 70ka za semafórmi v KE. Vtedy "len" za kilečko a ešte sa mu zdalo že som drzý ale ja som bol akurát tak rozklepaný od strachu keď zbadá ten dátum vydania VP. To bolo na Lade 1600ke. Asi 7 rokov dozadu druhá pokuta za neplatný techničák na tej lade ale už v NR - 500Skk.
Tretia zase v KE, nezastavil som na stopke (ani tacháč neukázal koľko som sa gúľal tak pomaly to bolo!!!) ale tak ako ten vedľa mňa !!! Jasné, že si vybral mňa s tým ruským plecháčom. Tu som drzý bol, že tam bol aj druhý .... prd mi to pomohlo. Nepamätám už za koľko. Štvrtá cca 3 týždne dozadu pri metre v NR, státie na mieste pre invalidov. Už dávali papuču keď som so ženou vyšli s nákupom a pokračovanie si pozrite aj s fotkami na solty.salem.sk Toto bolo za 50 evri ...
Štve ma to dodnes lebo tej rodinke vedľa druhá mestská policajtka asi pokutu nedala, bolo počuť ďakujeme a asi len kecali kým neodídeme ... nesúhlasím s princípom pokuta do 60 EUR a je na policajtovi koľko dá. Keď nemám dieťa a tehotnú ženu (čo keď mám len to ešte nevidno ?), keď som vytočený z práce či z hocičoho tak sa ľahko vytočím pri pokute a za to mám dostať vyššiu pokutu, že som drzý, nervózny... Za jeden priestupok by mala byť jedna fixná suma a hotovo. majte sa idem hrať radšej futbal 8)
Astra J ST 1,4 T, 12/2013, A14NET, 88kW - znova plne fuknčna
Astra G 1,6 8V Elegance, 1998, X16SZR - "už to nie je šepot květin, klíma, tempomat, trippling, auto zapínanie svetiel, doťah okien aj strešné, mute radia po zaradení spiatočky" a tá spojka ma furt nasiera každý deň !!!
Kajo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 10197
Dátum registrácie: 09 Máj 2008, 22:59
Auto: Astra G
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Kajo »

solty - tá policajtka má teda prdel!!!!!!! Skoro som odpadol.
Ja mám smolu na chudé policajtky, ktoré ledva rozoznáš od policajta :(
Opel Mercedes Renault Ford Peugeot Chrysler - mám rád
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

Kajo, pri Slovnafte som si vsimol tie chude policajtky co nerozoznas od chlapa. asi by to chcelo novsie okuliare
Kajo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 10197
Dátum registrácie: 09 Máj 2008, 22:59
Auto: Astra G
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Kajo »

Ich kolegyne stoja na Panónskej, že?
Opel Mercedes Renault Ford Peugeot Chrysler - mám rád
Používateľov profilový obrázok
solty
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 3219
Dátum registrácie: 21 Aug 2009, 15:15
Auto: Astra G
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa solty »

Kajo - kokso to bola práve tá lepšia, už už nahadzovala papuču a hentá druhá vytasila debilníček, taká vysušená "chlapina" z posilky. Pár dní potom so ju stretol v kaufe a tvárila sa jak veľká gerojka s kolegom pomedzi tie regále, keď ma zbadala úsmev skrátila a veru rozmýšľala kto som. Ešte aj ruky sa jej odťahovali od "tela" ako po melónovej brigáde :lol: :lol: :lol: Ale parkovať to nevie, lebo na parkovisku bolo auto mestskej polície a zaberalo 2 miesta. Pri odchode sedela za volantom ona. Škoda veľká škoda, že som to neodfotil !!! Už by bola v albume :lol:
Astra J ST 1,4 T, 12/2013, A14NET, 88kW - znova plne fuknčna
Astra G 1,6 8V Elegance, 1998, X16SZR - "už to nie je šepot květin, klíma, tempomat, trippling, auto zapínanie svetiel, doťah okien aj strešné, mute radia po zaradení spiatočky" a tá spojka ma furt nasiera každý deň !!!
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

Kajo napísal:Ich kolegyne stoja na Panónskej, že?


ano !

a profesionalne starsi kolegovia a kolegyne sidlia na konci Dubravky a davaju papuce v Karlovej Vsi, ked nahodia uniformu
Komo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 3608
Dátum registrácie: 19 Mar 2007, 16:47
Auto: Astra H
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Komjatna
Bydlisko: Komjatna [RK]

Príspevok od používateľa Komo »

Nuz tak po par rokoch som vcera dostal za 50€. Vracal som sa z PL a myslim ze za Niznou je po lavej strane Shellka a je tam 40ka na par metroch. Este som konstatoval ze tu zvyknu meriavat a pozeral som ci tam nestoja. O 2 kilometre dalej ma uz hamoval policajt, ze som prekrocil rychlost o 24km/h a ze ci som ochotny zaplatit. Po tom ako mi povedal ze 100€ som ostal kus obareny, ale nakoniec sme sa dohodli na 50€. :?
'07 Astra H Z19DT
'03 VeCe Z18XE
- Diagnostika -
Používateľov profilový obrázok
solty
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 3219
Dátum registrácie: 21 Aug 2009, 15:15
Auto: Astra G
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa solty »

A kua fix zase ... v Júli som tu popisoval státie na mieste invalidov za 50 eur a včera za 30eur za rýchlosť.
Na dovolenke v Demänovskej doline, dole kopcom pri jaskyni slobody aj ľadovej je na pár metroch 40ka. Mal som zaradenú 4ku a sem tam nohu na brzde ... vôbec neviem kde stáli. Z 50 dal dole na 30 eur asi aj preto lebo tam mal 5 áut a ďalšie pribúdali a už ich nemal kam pchať.
1000%-ná istota, že každý druhý nejde 40kou !!!
Ja som išiel 54 km/h.
Astra J ST 1,4 T, 12/2013, A14NET, 88kW - znova plne fuknčna
Astra G 1,6 8V Elegance, 1998, X16SZR - "už to nie je šepot květin, klíma, tempomat, trippling, auto zapínanie svetiel, doťah okien aj strešné, mute radia po zaradení spiatočky" a tá spojka ma furt nasiera každý deň !!!
Používateľov profilový obrázok
solty
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 3219
Dátum registrácie: 21 Aug 2009, 15:15
Auto: Astra G
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa solty »

Já sa picnem ... to tu budem písať len ja ???
Dnes za 40 ečiek, cesta smer z KE do NR, poobede za Rožňavou resp. už za Brzotínom taká fajnová dlhá rovná cesta ...
cca v polovici už na úrovni som očami zameral biele auto s nejakým nápisom ale oči nakoniec pristáli na guľatom čude v mriežke. Už som sa zmohol len na "e" a ostatné je nepublikovateľné ...
Viniť seba či tohto pána ?
http://hotfile.com/dl/72928748/572a4a0/ ... G.rar.html

Moja srdcofka v hudbe ... moc veľa kíl to asi dáva do pravej nohy :lol: :lol: :lol:
Na druhej strane žiadne prepínanie rádia a teda oči dole z cesty ... každý taký mix má minimílne 1,5 hodiny.

Ten policajt ma aj odprevadil do Plešivca k bankomatu bo som mal len 25 EUR v bugiľari :lol: Chlapík pohoďák.
Mňa s 8 ventilmi furt chytia, kde sú tí čo lietajú nízko pri zemi ... ???
Dnes ma obehol jeden na Volve cez plnú :twisted: pri povolenej 60ke pred Olichovom (nová cesta je otvorená ale len po jednom prúde v oboch smeroch).


Ešte sa vrátim k tej pokute za 50 eur pri metre za parkovanie ... Si predstavte, že tú značku premiestnili !!! Asi v utorok pôjdem tam a prihodím foto do albumu.
Astra J ST 1,4 T, 12/2013, A14NET, 88kW - znova plne fuknčna
Astra G 1,6 8V Elegance, 1998, X16SZR - "už to nie je šepot květin, klíma, tempomat, trippling, auto zapínanie svetiel, doťah okien aj strešné, mute radia po zaradení spiatočky" a tá spojka ma furt nasiera každý deň !!!
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36821
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Je prvá polovica mesiaca, tak ešte plnia limity. :roll:
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

pred mesiacom 40E za zabudnute doklady,
tot zrkadlo neschopnosti policajtov. na rozumnejsiu cinnost nemaju.

asi by som mal niekoho zrazit, vyjdem bez postihu aj bez pokuty
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36821
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Presne. Za zabudnuté doklady by som bez pardónu poslal vodiča do cely predbežného zadržania, s možnosťou jedného telefonátu a auto nechal odtiahnuť na záchytné parkovisko.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Napísať odpoveď

Návrat na "POLÍCIA, ZÁKON A MOTORISTI...."