Android 2DIN radio ovladanie na volante

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

venusinoCiro
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 15 Nov 2012, 23:51
Auto: Signum
Bydlisko: Martin
Bydlisko alt: Bratislava
Bydlisko: Martin

Android 2DIN radio ovladanie na volante

Príspevok od používateľa venusinoCiro »

Dobry den
Vymenil som radio VDO 2005cdr za androidove z Ciny. Vsetko ide viac ako super, az som prekvapeny,ako dobre reaguje dotykovy display, vobec nemrzne,aspon zatial, navigacia ide vyborne. Auto je signum Y22DTR 92kW 2003

Radio by malo udajne podporovat aj ovladanie na volante, no nejde mi to. Na povodnom to samozrejme islo. Mimo ISO konektor idu z autoradia dva kable oznacene ako KEY1 a KEY2, asi by som ich mal pripojit na kable, ktore idu z volantu, ale neviem ktore to su. Okrem tychto dvoch tam su volne este ACC a AUTO ANT. tie by ale asi mali ostat volne.

Dakujem sa vsetky ochotne rady :dakujem:
Signum 2.2 DTI 92kW ´03
ex Vectra B 1.7TD 60kW ´97
venusinoCiro
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 15 Nov 2012, 23:51
Auto: Signum
Bydlisko: Martin
Bydlisko alt: Bratislava
Bydlisko: Martin

Re: Android 2DIN radio ovladanie na volante

Príspevok od používateľa venusinoCiro »

Vyriesene, sice som pouzil taktiku pokus omyl, ale nenasiel som el.schemu. Jeden je pripojeny na swc, pin1 alebo alebo pin2, neviem ako sa to cisluje, druhy je pripojeny na najvecsom konektore s viacerymi pinmi ako zvysne dva. ktory presne to je ,uz neviem, ale je to v tretej sade pinov daneho konektora. Canbus dodany s radiom mi robil iba neplechu,tak sa ho vyhodil uplne a teda auto potrebovalo este vediet,ze radio je zapnute, v zvazku kablov od radia bol volny prave taky kabel, ten som zapojil k spominanemu druhemu kablu.
Pal, pocitac mam ovladany cez packu na volante, tak sa mozem vysrat na cely canbus, bolo ho celkom aj problem dostat dnu spolu so vsetkymi kablamy :D
Signum 2.2 DTI 92kW ´03
ex Vectra B 1.7TD 60kW ´97
Napísať odpoveď

Návrat na "AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE"