Astra G - repro

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

niiii
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 19 Aug 2015, 08:09
Auto: Astra G
Bydlisko: Prievidza

Astra G - repro

Príspevok od používateľa niiii »

Zdravím vás všetkých, mám otázku ohladom repro v Astre G, nedávno som sa rozhodol že vymenim celý sound system, kúpil som si nove autoradio, zosilovac a subwoofer, repro su zatial tovarenske, avšak ked som všetko zapojil a skúšal som dostať max zo subwooferu neviem či som nepoškodil tie tovarenske repro, pri počúvani počujem z jedneho repra(zadne lave dvere spodny reprak) chrapčanie, neviem či je to tým že som vymenil radio za silnejšie a ten reprak to nejako nevydržal alebo som si to predtym nevšimol že to chrči a teraz ako som to dal na max už to chrči aj uplne pri nizkej hlasitosti.. repra mam napojene klasicky priamo na radio iba subwoofer ide cez zosik.

radio Kenwood KDC-131Y

je to zhoda náhod? alebo sa to mohlo poškodiť, prípadne aké reprá by ste odporučili do astry G (najlepšie ak by boli ground zero ale nebránim sa aj inym značkám) treba aj do astry kupovať redukcie pri výmene repra?

dakujem za vaše názory
Používateľov profilový obrázok
dušan992
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 832
Dátum registrácie: 22 Mar 2008, 23:07
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice-okolie
Bydlisko alt: Turňa nad Bodvou
Bydlisko: Bratislava ale srdcom vychodňar

Re: Astra G - repro

Príspevok od používateľa dušan992 »

no možno sa poškodili práve pre to MAX. aj reproduktory majú svoje max. to že ti autorádia hraje hlasno neznamená ze to repraky zvládnu. základne repro nie sú stavane na to čo ty asi od nich ocakavas.
ano do g-čka treba redukcie.
repráky by mali mať max výkon RMS vyšší ako má rádio.
OPEL Astra J 2.0 cdti AT6 viewtopic.php?f=130&t=45150
ex-OPEL ASTRA G 1,4 16v x14xe viewtopic.php?t=16923
OPEL COMBO B TOUR 1,3 cdti
OPEL CORSA D 1,4 14v
ex-OPEL Combo B 1,7 Dti Y17DT
Napísať odpoveď

Návrat na "AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE"