subwoofer na CD30

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

saimko
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 21 Jan 2014, 10:27
Auto: Astra H
Bydlisko: Bratislava

subwoofer na CD30

Príspevok od používateľa saimko »

Zdravim

Chcel by som sa opytat ci ma niekto skusenosti s montazou zosilovaca a subwooferu na CD30
cez vikend som si kupil Astru H a chcel by som si premontovat hudbu zo stareho auta
Ci je to vobec mozne alebo musim kupit vyssiu radu radia alebo musim kupit iny panel na vlastne radio

Vdaka za odpovede

Pripadne prerabal uz niekto CD 30 s 3 riadkovym displayom na CD 70 NAVI s 5 riadkovym displayom?
je to vobec mozne?
bude tam vobec dostatocna kabelaz k displayu?
astradriver
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 29 Mar 2008, 22:07
Auto: Vectra C

Re: subwoofer na CD30

Príspevok od používateľa astradriver »

subwoofer sa da pripojit iba cez vystupy na reproduktory kedze aux to radio nema. Budes potrebovat konvertor alebo zosilovac co vie pracovat s vystupom na reproduktor.

Prerodib na CD70 sa da ale ani to a ani DVD90 nema vystup na sub. Na prerabku potrebujes radio, display a panel okolo displaya, rgb kabel (medzi display a radio). Potom niekoho kto Ti to naprogramuje cez Tech2/MDI, teoreticky to vie aj op-com ale s cinskym by som to neriskoval. Oproti cd30 ma cd70 este aj GPS antenu. Tu mas dve moznosti, bud vymenit aj antenu a kabelaz alebo za par eur kupit GPS antenu s fakra konektorom a magnetickou zakladnou a niekde ju skryt.
Vectra C Caravan (2008) Z19DTH
Napísať odpoveď

Návrat na "AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE"