Infosystémy 2014,park.senzory alebo/a kamera,poraďte

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

MartinNR
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14 Jan 2014, 11:19
Auto: Meriva A
Bydlisko: Nitra

Infosystémy 2014,park.senzory alebo/a kamera,poraďte

Príspevok od používateľa MartinNR »

Tak nie je to asi ani tak novinka, ale pre faceliftované Merivy, ktorá sa začínajú vyrábať pre tento rok budú dodávané takéto infosystémy:
CD300 - rovnaké ako doteraz
CD400 - rovnaké ako doteraz
CD600 - nové, velký farebný 7" displej, bez navigácie, tuším aj s inetlli link, príplatok 300 eur
NAVI 650 - nové, náhrada NAVI 600, mapa strednej a južnej Európy, možno nejaké nové funkcie, 540 eur
NAVI 950 - nové, náhrada NAVI 900, mapa celej Európy, možno nejaké nové funkcie, 1200 eur tuším.

Spätná/zadná/parkovacia/cúvacia kamera sa už dá dokúpiť (300 eur) aj k CD600, resp. ku všetkým infosystémom s veľkým farebným displejom (teraz už NAVI 650 a 950).

Píšem preto, že sa rozhodujeme o kúpe novej Merivy a uvažoval som o priplatení si aspoň za CD400 (150 eur) a k tomu parkovacie senzory (390 eur). Ale na základe vyššie uvedeného by som skôr išiel do CD600+kamera.
Predajca mi ale skôr doporučil miesto kamery parkovacie senzory, alebo senzory+kamera. Ale to už mi vychádza na dosť veľa, takže to nie.
Čo myslíte?
Používateľov profilový obrázok
Eisy
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 5608
Dátum registrácie: 08 Nov 2012, 18:57
Auto: Insignia
Bydlisko alt: Zohor okr. MA

Re: Infosystémy 2014,park.senzory alebo/a kamera,poraďte

Príspevok od používateľa Eisy »

Ta co ti budeme radit. Sa musis sam rozhodnut co ti bude vyhovovat/ postacovat, kolko chces do toho vrazit.
Park senz. tu ide vacsinou len o signalizaciu tonom, pripadne graficke zobrazenie ktore je na smiech. neviem ci davaju stale to iste takze velmo neporadim. :smoker:
Používateľov profilový obrázok
Lubec
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 5297
Dátum registrácie: 17 Aug 2010, 21:54
Auto: Iná značka
Bydlisko: Bardejov SK

Re: Infosystémy 2014,park.senzory alebo/a kamera,poraďte

Príspevok od používateľa Lubec »

Mam kameru. Kym je cista, je to super. Cez den, tiez super. Ale vecer ked je spinava, no co ti poviem.
Ber, co ta vyde lacnejsie. Prip ak bude mat display benefity ako navi a cenovo nebude daleko od montaze senzorov, tak sa viac oplati ta kamera.
Senzory sa tam daju domontovat aj dodatocne a hlavne lacnejsie.
quattro
VeBe X25XE - Phoenix-ex
VeBe X25XE Sport - rozobrata na organy
VeBe X16XEL Caravan - ex
,,Opel wir leben autos...Aber nur ein bisschen"
Napísať odpoveď

Návrat na "AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE"