navi cd 70

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

Používateľov profilový obrázok
Misto
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: 08 Apr 2010, 21:15
Auto: Signum
Bydlisko: Myjava

Príspevok od používateľa Misto »

Midzi napísal:to by som chcel aj ja ale momentalne je to pre mna draha zbytocnost. Ale skor premyslam dat dvd90 aby som nemusel menit cd


To menenie CD je najmenej :) ale pokial mas moznost kupit dvd90, tak nie je o com.
Midzi
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 11 Apr 2010, 19:34
Auto: Astra H
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Midzi »

moznost kupit je ale penaaaaze nie su :D
Astra H, 1,9 cdti, 88kW, 6st automat
tahaj
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 26 Feb 2011, 09:30
Auto: Signum
Bydlisko: Žilina
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa tahaj »

lacoe napísal:
swabel napísal:Urcite niekde robis chybu :) Vsetkym to zatial ide, len Tebe nie, poskusaj podla navodu to musi ist :!: :!: :!:


Takže konečne sa našiel jeden človek z čiech ktorý mi s tým pomohol a už mi to ide v slovenčine.A len toľko, v tom návode niečo chýba!

co tam chyba?
Opel Signum 3.0 V6 CDTI
Dacia Dokker 1.6
Audi A4 1.9 Tdi RS4 style ex
Honda Civic 1.4i ex
Peugeot 307 1.6 oxygo ex
Skoda 120 ex
naiky22
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 13 Nov 2011, 11:19
Auto: Astra H
Bydlisko: Šurany
Bydlisko: šurany

Príspevok od používateľa naiky22 »

zdravim prave som kupil opel astru a je tam radio cd 70 navi ale neviem ci sa da na to radio zapojit subwofer a ci sa da napojit neaki mobil alebo tak , a ci berie mp3ky? dakujemn za rady hladal som ale nic som nenasiel :(
iginko79
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 12 Júl 2011, 13:05
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa iginko79 »

mam preklad navigacii cd70 - aj texty aj hlas pani kto ma zaujem ss
lacoe
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 16 Aug 2009, 15:11
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Lučenec

Príspevok od používateľa lacoe »

iginko79 napísal:mam preklad navigacii cd70 - aj texty aj hlas pani kto ma zaujem ss

Ahoj ,mal by som záujem o ten preklad ,viac ma zaujímajú tie texty hlas už mám .
opel astra h caravan z20lel
lacoe
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 16 Aug 2009, 15:11
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Lučenec

Príspevok od používateľa lacoe »

iginko79 napísal:mam preklad navigacii cd70 - aj texty aj hlas pani kto ma zaujem ss

je to super a je to v slovečine : menu navigácie aj hlasové navádzanie ,človek vie čo si má nastaviť, dobrá práca.
opel astra h caravan z20lel
miskopp
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30 Dec 2011, 14:45
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Poprad

slovencina do navi cd70

Príspevok od používateľa miskopp »

caute skusal som sposob co dal na jednom fore pressario je aj tu link v tejto teme no ked sa mi to konecne podarilo a zacala mi nacitavat danstinu takto pri 23% zaseklo, vysledok je ze predtym mi to aspon hovorilo po holandsky a teraz ked ide nieco povedat iba je ticho hudba sa stisi a nic ticho nic nepovie a neviem ko to mam nastavit, nieje tu niekto s okolia PP zeby mi poradil alebo popripade aj telefonicky :/ lebo neviem prist nato kde robim chybu v tomto postupe: 1. Nainstalovat trial verzi MagicISO
2. Spustit MagicISO CD/DVD Burner (Try It)
3. Načíst image nav_sw_cz_sk.iso
4. Vybrat rychlost zápisu
5. Vybrat MODE2/XA
6. Vybrat Finalize CD
7. Burn it!

Po vypálení CD:

Klíč zapalování nesmí být v poloze zapnuto.
V menu DVD90/CD70 navolte Settings - Language(Sprache) - a zvolte jazyk Svenska (ČEŠTINA) nebo Dansk (SLOVENŠTINA). Zeptá se to, zda chcete aktualizovat i audio hlas (ve švédštině, nebo dánštině) - zvolte ano, a vložte CD. Vyskočí nabídka audio hlasů na CD, zvolte opět švédštinu (pro češtinu) nebo dánštinu (pro slovenštinu). Po úspěšném nahrání vyjede CD, to vyndejte a vraťte v menu jazyk např. na angličinu nebo němčinu (jazyk menu).

V navigaci pak můžete otestovat, jestli běží všechno správně..
tahaj
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 26 Feb 2011, 09:30
Auto: Signum
Bydlisko: Žilina
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa tahaj »

pre tych komu to nejde podla toho linku ktory bol aj s navodom tu je postup................Posielam Ti kopiu navodu podľa ktoreho mi to funguje:SW, který sis stáhnul otevři( já používám ultra iso, ale můžeš to otevřít i v to ztaženém programu z fóra magic iso).Tak tedy otevři si v již zmíněných programech ztažený SW, v horní, pravé části se ti objeví 2 složky . copiryghtnotice a V_3. Rozklikni V_3,rozklikni Voices a klikni levým na složku 0530 a vyber extract ( cestu si vyber sám , kde to chceš extrahovat). Nedělej nic s programem, kde pracuješ s SW, nech ho tak jak jsi s ním skončil, klidně ho dej na lištu. Teď si najdi tu extrahovanou složku 0530 a přejmenuj ji na 0520-důležité, potvrď změnu. Teď z lišty hoď na plochu prodram s SW, měl bys tam mít v pravé horní polovině 2 složky 0520 a 0530.Teď musíš mít na ploše současně ten již zmiňovaný program a tu přejmenovanou složku 0520. Poslední krok , přejmenovanou složku 0520 jednoduše přetáhni do toho programu, kde jsou ty 2 složky 0520 a 0530, ty jen potom potvrď přepsání složky. Takto upravený SW potom vypal CD tak jak je uvedeno na fóru a pokračuj dále dle návodu. Pokud se ti podařilo do navigace dostat dánštinu nebo tu švédštinu, tak jsi vlastně ve všem postupoval dobře. Vypadá to všechno složitě, ale v celku to je jednoduché. Tak dúfam že Ti to pôjde
Opel Signum 3.0 V6 CDTI
Dacia Dokker 1.6
Audi A4 1.9 Tdi RS4 style ex
Honda Civic 1.4i ex
Peugeot 307 1.6 oxygo ex
Skoda 120 ex
iginko79
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 12 Júl 2011, 13:05
Auto: !! Zmeň si model auta !!

pozrite sem -

Príspevok od používateľa iginko79 »

Kód: Vybrať všetko

www.opelslovensky.tym.sk
ZAFIRAK1970
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 01 Júl 2008, 10:03
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: TRSTENA

Re: navi cd 70

Príspevok od používateľa ZAFIRAK1970 »

kto pomoze pri spojazdneni navy 70 do ktoreho sme chceli vlozit slovencinu a mapy a mechanika bola vycistena ale po vlozeni cd do sachty sa cd seklo a nechce ho ani vysunut spat.co sa s tym da urobit?je to pre kamosa opel astra 2006.
ZAFIRA 20 DTI 74 kw 10/2001
Používateľov profilový obrázok
tomas.guru
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 15 Mar 2012, 21:03
Auto: Vectra C
Bydlisko: Nitra

Re: navi cd 70

Príspevok od používateľa tomas.guru »

nechcem zakladať novú tému, tak sa spýtam tu. na YT som videl navigovanie kde krásne zobrazilo aj jazdné pruhy s vyňatým úsekom či križovatkou a cestami okolo. mne to zobrazuje len šípky. nie žeby mi to vadilo, dá sa podľha nich ísť, ale keď to dokáže aj lepšie tak to kurňa aj ja chcem :) otázka teda je prečo to tak nefachčí, mapy mám najnovšie 2013-14, može to byť zastaralým softom v rádiu, ešte zo začiatkov cd70 r.2004?

obrázok z netu a moj:
Obrázok
Obrázok
Vectra C GTS 3.2 V6 1/2005
jal
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1407
Dátum registrácie: 02 Jún 2013, 23:26
Auto: Iná značka

Re: navi cd 70

Príspevok od používateľa jal »

jazdne pruhy musi podporovat aj SW aj mapa a to v mieste/krajine, kde sa nachadzas. v 2004 sa jazdne pruhy nerobilil.
vyluky potrebuju TMC spravy, neviem ci sa v SR nejake vysielaju
Používateľov profilový obrázok
swabel
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1660
Dátum registrácie: 19 Jún 2007, 10:44
Auto: Vectra C
Bydlisko: Trstená
Bydlisko alt: Levoča
Bydlisko: Trstená, orig. Levoča
Kontaktovať používateľa:

Re: navi cd 70

Príspevok od používateľa swabel »

TMC je na Slovensku v nedohladne.
VETCTRA C kombi, Z19DTH, AT (2007), KATAÓG DIELOV EPC
Diagnostika GM MDI, OP-COM, aktivácia pal. PC* SECURITY CODE, RADIO CODE, info@opel-shop.sk, 0915850900
http://www.opel-shop.sk
Používateľov profilový obrázok
swabel
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1660
Dátum registrácie: 19 Jún 2007, 10:44
Auto: Vectra C
Bydlisko: Trstená
Bydlisko alt: Levoča
Bydlisko: Trstená, orig. Levoča
Kontaktovať používateľa:

Re: navi cd 70

Príspevok od používateľa swabel »

ZAFIRAK1970 napísal:kto pomoze pri spojazdneni navy 70 do ktoreho sme chceli vlozit slovencinu a mapy a mechanika bola vycistena ale po vlozeni cd do sachty sa cd seklo a nechce ho ani vysunut spat.co sa s tym da urobit?je to pre kamosa opel astra 2006.


Odpoj na 5 min baterku a pri opatovnom pripojeni stlacej rychlo "eject" na radiu.
VETCTRA C kombi, Z19DTH, AT (2007), KATAÓG DIELOV EPC
Diagnostika GM MDI, OP-COM, aktivácia pal. PC* SECURITY CODE, RADIO CODE, info@opel-shop.sk, 0915850900
http://www.opel-shop.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE"