X18xe turbo kit?

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

sheggy2213
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 12 Feb 2013, 18:54
Auto: Vectra B
Bydlisko: Michalovce
Bydlisko: Michalovce

X18xe turbo kit?

Príspevok od používateľa sheggy2213 »

Nazdar, sedim si tak na rybach, pozeram na auto a rozmyslam ci by ten motor prezil turbo. :D :D neviete o niekom kto to robil? Nasiel som cely kit bohuzial bez kovanych piestov za 1500€ z USA, ktory by podla predajcu mal zvysit vykon na 450hp. To by mi aj plechy odtrhlo najskor :D
Tipujem ze origo piesty by nevydrzali tlak cca nad 0.3 baru. Rozmyslam ze ci by nesadli piesty z nejakeho diesloveho motora alebo neviem aky motor mal rovnake vrtanie a kovane piesty.
Nechcem riesit financnu stranku, zatial len vsetko v teoretickej rovine. Samozrejme viem ze brzdy by som menil spolu s olejom a seriova spojka by vydrzala jeden sprint :D
Este by ma zaujimalo aka prevodovka by tam sadla lebo tu F18 by ten vykon zomlel behom minuty. :D
Opel Vectra B 1.8 85kW CDX X18XE
Opel Vectra A 2.0 SFI -ex
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36818
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Re: X18xe turbo kit?

Príspevok od používateľa macil »

Skús Dbilas, ale neverím, že sa do toho pustíš.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG [fimg=50,10]http://images.spritmonitor.de/859142_4.png[/fimg]
Opel Astra F-CC, X18XE [fimg=50,10]http://images.spritmonitor.de/221164_4.png[/fimg]
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
sheggy2213
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 12 Feb 2013, 18:54
Auto: Vectra B
Bydlisko: Michalovce
Bydlisko: Michalovce

Re: X18xe turbo kit?

Príspevok od používateľa sheggy2213 »

Radcej na fore by som to riesil nech sa zapoja aj iny :D len debatujeme ani ja tomu velmi neverim ale nikdy nevies. Stale som chcel auto ktore je niecim unikatne.
Opel Vectra B 1.8 85kW CDX X18XE
Opel Vectra A 2.0 SFI -ex
Napísať odpoveď

Návrat na "TUNING a STYLING - VŠEOBECNE"