kontakt...

Všetko, čo nebolo možné zaradiť inde.

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

jakub kosice

kontakt...

Príspevok od používateľa jakub kosice »

Ahojte ! vie mi niekto mudry povedat naco je na ovladaci kurenia v polohe studeni vzduch kontakt a ked sa kontakt rozpoji tak tam nieco cvakne je to taky isty kontakt aky je na ovladaci prepinania prudenia vzduchu ked je v polohe na celne okno .No to som asi domotal ale dufam ze sa z toho vysomarite ok dakujem vb16xel rv.96 CD
Používateľov profilový obrázok
Benny
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 271
Dátum registrácie: 08 Jan 2006, 12:19
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Benny »

neviem iste, ale pravdepodobne to bude vypinanie klimy, ked prepnes fukanie na okno. este som to u opla nevidel, ale moj sluzobny golf IV. to mal tak vymyslene
Opel Astra F GSi 2.0 16v (C20XE)
<a href="http://www.benny.sk/themes.html" target="_blank">Opel Rekord C Coupe r.v.1968 (19S)</a>
Opel Senator B 3.0 24v DualRam (C30SE)
MB GLK 250 r.v.2011
jakub kosice

kontakt...

Príspevok od používateľa jakub kosice »

ja som to domotal nieje to kontakt na prepinaci polôch kurenia ten ti akurat vypne vnutorny okruh ked je vpolohe na celne okno ale kontakt na regulacii teploty kurenia v polohe studeny vzduch ked sa rozpoji tak tam niekde cosi cvakne a ked sa spoji tak to cvakne este raz logicke nie ale moze to mat aj suvis s klimou no to neviem lebo mi klima nejde musim ju naplnit
opeler

Príspevok od používateľa opeler »

Jakub, mne moj znamy naplnil klimu zadara, ked, ju budes mat naplnenu, napis, co to stalo, aby som vedel.
jakub kosice

Príspevok od používateľa jakub kosice »

a ja by som chcel mat takeho znameho :lol: ked to budem mat tak sa ozvem ale tak skoro to nebude este je len februar :lol:
harry.dj

Príspevok od používateľa harry.dj »

kolko vobec stoji naplnenie klimy?
jakub kosice

kontakt...

Príspevok od používateľa jakub kosice »

myslim ze tu unas to stoji okolo 1000 sk +- podla kompresora a maziva asi tak
Používateľov profilový obrázok
Kimi
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 2377
Dátum registrácie: 09 Jan 2006, 12:03
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Diviacka Nová Ves

Re: kontakt...

Príspevok od používateľa Kimi »

jakub kosice napísal:myslim ze tu unas to stoji okolo 1000 sk +- podla kompresora a maziva asi tak

jj kamarát do Sierry dal za novú náplň 1200.- takže je to asi okolo tej tisícky, ako kde , ale najlepšie by to bolo zadara :lol:
jakub kosice

kontakt...

Príspevok od používateľa jakub kosice »

hej hej ale sme sa nedostali k tomu mojmu kontaku :lol: :lol:
ales

Re: kontakt...

Príspevok od používateľa ales »

jakub kosice napísal:hej hej ale sme sa nedostali k tomu mojmu kontaku :lol: :lol:

Zrejme cvaka rele spinani ventilatoru, protoze kdyz prepnes na chlazeni, tak se automaticky zapina ventilator na 1 stupen, i kdyz je podle jeho ovladaciho knofliku vypnuty . Tak to funguje u mne - Astra G 1999, X16XEL.
harry.dj

Príspevok od používateľa harry.dj »

aj mne na omege to tak pracuje.
jakub kosice

Príspevok od používateľa jakub kosice »

super vdaka musim sa na to ist hned pozriet :D
minjo

Príspevok od používateľa minjo »

ten kontakt je na to , že keď zapneš klímu spustí sa aj ventilátor je to prepojené s poziciou č.1
undy
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 10 Feb 2006, 16:04
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Horné Saliby

kontakt

Príspevok od používateľa undy »

ten kontakt slúži spolu s podtlakovým ventilom,ktorý riadi prúdenie teplej vody do radiátora kúrenia.Ak je ovládač celkom v studenej polohe tak to cvaknutie je povel na podtlak do toho ventilu a ten celkom uzatvorí teplú vodu do radiátora kúrenia.
best MV6 X30XE
Napísať odpoveď

Návrat na "OPEL VŠEOBECNE"