insignie - elektrické otevírání kufru

Všetko, čo nebolo možné zaradiť inde.

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

marda69
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 03 Nov 2017, 21:09
Auto: Insignia
Bydlisko: Holíč

insignie - elektrické otevírání kufru

Príspevok od používateľa marda69 »

Ahoj,
před nedávnem mi na insignii (09) přestal fungovat kufr (5té dveře). No po několika výměnách všeho možného jsem to dal do autorizáku a tam mi zjistili, že je odpálená řídící jednotka + kabely pro ty páté dveře. Dostala se mi tam voda a zoxidovalo to. Cena řídící jednotky v autorizáku je 10.000czk a kabeláž mi nadiktovali 67.000czk. Je to strašně nesmyslná pálka a tak jsem s tím jel za soukromníkem (autoelektrikářem) ten mi tohle potvrdil, takže už jsem věděl na 100% kde je chyba a proč to nefunguje. Ostatně šlo to vidět, když jsem se koukl na řídící jednotku i na ty kostky u kabelu... Byly nazelenalé :-( Tak pátrám po netu a sháním z nějaké bouračky která měla el. kufr a právě tu ř.j. a kabely.. V česku a na slovensku to není skoro vůbec a nebo je to už pryč, našel jsem asi na allegru, ale nejsem si 100% jistý zda to je ono, psal jsem prodávajícímu aby zaslal více fotek.

Chtěl bych se zeptat, zda měl už někdo tenhle stejný problém u své insignie a jak to tedy řesil? Já musím nadpojit kabely a proto by se mi hodilo i pár rad pokud už někdo dělal. :sos:

Děkuji :shy:
Používateľov profilový obrázok
Eisy
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 5608
Dátum registrácie: 08 Nov 2012, 18:57
Auto: Insignia
Bydlisko alt: Zohor okr. MA

Re: insignie - elektrické otevírání kufru

Príspevok od používateľa Eisy »

Len zo zvedavosti, mas stresne okno?
marda69
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 03 Nov 2017, 21:09
Auto: Insignia
Bydlisko: Holíč

Re: insignie - elektrické otevírání kufru

Príspevok od používateľa marda69 »

Eisy napísal:Len zo zvedavosti, mas stresne okno?


Ano mám panoramu, byly ucpané kanálky, to mi rovnou v rámci svolávačky vyčistili, ale teklo mi do auta nejspíš díky anténě, tak mi to zasilikonovali.. ale pozdě :-(
Napísať odpoveď

Návrat na "OPEL VŠEOBECNE"