POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Všetko, čo nebolo možné zaradiť inde.

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

slimak1
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 24 Jún 2013, 18:31
Auto: Astra J
Bydlisko: Revúca

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa slimak1 »

Máj úctu voči nam sa aspoň ospravedln sa a môžeš pokračovať ďalej v riešení problému a poskitnuti nových info ale nie v zmysle serem na vás lebo tak to nefunguje ďakujem za pochopenie


Ja som zakaznik ja by som mal byt pan aspon ked som zaplatil a som zaplatil. A nedodali to co mali a predajci auto roznava klamu v kuse.
Ma podvadzaju a ja som im veril. Ja som im veril - je to nepochopitelne? Firma ta oklame v 5 veciach a pre vas je to normalne - 3 ludia.
urobil som u nich poistku teraz je pol roka prislo havarijne vyplatit, daslsie nic slubene, SPZ ci technicky preukaz mal dat poistovakovy do allianzu samozrejme ze nedal.

Ja sa priznam som uctovnik a uz leniva krysa kancelarska - sama sebe platim - mna uz uctovnictvo nebavi mam to v ... ale mozem nieco podobne spravit zakaznikom, nemozem. Nespravil by som to nikdy - ani na smrtelnej posteli -co slubim o to sa snazim a dam. Kym som ochotny brat odnich prachy - teda kym su mi dobre ich prachy budem to robit na urovni - ked ma to prestane bavit - poviem od noveho roka si najdite noveho uctovnika a vellmi pekne podakujem(nic to nestoji a hlavne je to velka pravda) ,ze ma zivili poslednych 10 rokov. Inak ja som si na seba aj tp auto zarobil.
slimak1
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 24 Jún 2013, 18:31
Auto: Astra J
Bydlisko: Revúca

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa slimak1 »

slimak1 napísal:OK , do dnes mi nevolali preco nemam palubny pocitac. Ja som sa snimi spojil a povedal ze sa mi nekontaktoval,lebo nevie co by mi povedal(ako to riesil).

Opel ? TO ozaj moze kupit len . .. ňň

Inak su to prkotiny. Ktore by nemuseli byt. Inak opel si kupi len ... ako ja. Kupite ti si Opel v najvysej vybave a nemate tam palubny pocitac v cene 70 eur. Sampzrejme tam mal byt, a nieje. Co so tu ak nie SLovanisti? :-) Je to na smiech. Kopovat tu auto, ci auto? To moze len retard - "súložiť" na celu republiku.A nielen kvoli autu.

Inak doteraz, som bol mierny, co som napisal je pravda.

Inak aj tato stranka mi moze byt u prdele - nie ze si ju nevazim. Chlapec moderator ma raz upozornil a nech ma vzhodi - mozno by spravil dobre.

ALe chlapec moderator mam cosmo vybavu, pred tym ako ma vyhodis , odpovedz, je normalne ze nemas palubny pocitac? CO som si zaplatil?

Kludne ma vyhod aj tak tu nemam zaujem vchadza(inak toto forum tiez velmi za nic nestoji),ale moje prispevky nechaj nech to vidia buduci kupujuci OPLA. Ja som neklamal.


OK, ospravedlnujem sa za ten styl. Ale ja som spokojny s auto, dnes na forum som prisiel,len kvoli tomu,ze viem ze som tu dal aj fotky auta. Mne sa paci. inak dnes som videl nejaku francuyku lagunu - pekna farba a celkom pekny tvar.

Co si to chcete kupit ten najvacsi vykon.
slimak1
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 24 Jún 2013, 18:31
Auto: Astra J
Bydlisko: Revúca

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa slimak1 »

Som spokojny s autom. Ale *nadávka*....li len ludia autocentrum Rosznava - oje..val aj ten pan na telefone od importera oplu. Kludne slusni ludia od oplu mozu byt v Nitre. Aj inde.
Používateľov profilový obrázok
bukelo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 29179
Dátum registrácie: 24 Jan 2008, 10:08
Auto: Iná značka
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa bukelo »

Slimak1, hádam už aj stačilo, čo povieš!
別のブランド [fimg=50,10]http://images.spritmonitor.de/1371889_6.png[/fimg]
OPEL ASTRA H SW 1.7 CDTI ENJOY [fimg=50,10]http://images.spritmonitor.de/825647_6.png[/fimg] - ex
OPEL CORSA C 1.2 COSMO [fimg=50,10]http://images.spritmonitor.de/423439_6.png[/fimg]- ex
OPEL CORSA B 1.0 CITY [fimg=50,10]http://images.spritmonitor.de/371584_6.png[/fimg]- ex
Používateľov profilový obrázok
peteri.numelin
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 5197
Dátum registrácie: 24 Sep 2012, 18:58
Auto: Omega B
Bydlisko: Bratislavská Petržlenka

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa peteri.numelin »

ano, soudruzi, zapadonemecky opel vzor t27 to dokaze i s ospravedlnenim za pochodu u vztycene vlajky pred nastupenou rotou. s pravou rukou v lavom vacku gulicky miesajuc stredovym diferencialom.
.
prepacte, inak som nemohol reagovat.
cit.: Jan Kollar: Slavy dcera.
akukolvek cenzuru vopred akceptujuc, peteri....
Omega MV6 '98 AT4 - N2O
Vectra 2,5 V6 '97 AT4
keď budem veľa papať a vyrastiem, kúpim si VXR8 Bathurst S
Používateľov profilový obrázok
Manta
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 757
Dátum registrácie: 05 Feb 2007, 13:24
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Ba
Kontaktovať používateľa:

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa Manta »

Ahojte, podla mna zlý a nešťastne zvolený názov témy nakoľko značka OPEL nemôže za to akých má niektorých "dealerov a importerov".
Značka OPEL je skvelá :-)
Opel Frontera B 2.2 DTI automat r.v. 2001
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
http://www.opelmanta.sk
Milans
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 305
Dátum registrácie: 27 Júl 2006, 17:22
Auto: Astra H
Bydlisko: BN/TN

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa Milans »

OPEL je skvelý ( až na nejaké výnimky ), znalosť slovenčiny u slimáka1 biedna. Ale viem pochopiť dôvody jeho hnevu, ktorý prejavuje na nesprávnom mieste.
Opel Astra J ST 1,4T 103kw LPG ( A14NET ), 12/2013
Opel Astra H 1.9 CDTi ( Z19DT ), 3/2006
Opel Astra G 1.7 CDTi ( Z17DTL)-ex
Milans
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 305
Dátum registrácie: 27 Júl 2006, 17:22
Auto: Astra H
Bydlisko: BN/TN

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa Milans »

Čaute, viete vysvetliť, prečo niektori ľudia neznášajú Opel alebo majú k nemu negatívny vzťah ? Napr. môj švagor a svokor ( obaja škodováci, octavisti ) a tiež aj brat ( fordista ) pomaly Opel nepovažujú za auto a tiež mnoho ďalších mojich známych. Žeby dôsledok konkurencie s VW, nekvalita aut, zlý servis, resp. prístup k zákaznikovi, slabá reklama alebo čo iné ?
Opel Astra J ST 1,4T 103kw LPG ( A14NET ), 12/2013
Opel Astra H 1.9 CDTi ( Z19DT ), 3/2006
Opel Astra G 1.7 CDTi ( Z17DTL)-ex
Používateľov profilový obrázok
Eisy
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 5608
Dátum registrácie: 08 Nov 2012, 18:57
Auto: Insignia
Bydlisko alt: Zohor okr. MA

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa Eisy »

Sa ich spytaj a daj vediet. Hmmm ze zrovna skodvaci.
Kajo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 10197
Dátum registrácie: 09 Máj 2008, 22:59
Auto: Astra G
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa Kajo »

To máš jedno.
Medzi automobilovými fanúšikmi sú vždy nejaké pohŕdania.
Hyundaiákmi pohŕdajú Kiáci, Kiákmi Forďáci, Forďákmi pohŕdajú Fiaťáci, Fiaťákmi Opláci, Oplákmi Folksvageňáci atakďalej až po BMWčkarov a Mercedesákov, tí pohŕdajú všetkými vrátane vlastných kolegov :D
Ale sú to všetko totálne hujoviny.
Človek musí vyskúšať veľa áut, aby to pochopil.
Pamätám si, keď som mal Golfa, správal som sa ako úplný pako, keď som si kúpil bmw, nado mňa nebolo a tak som pomaly dospieval.
Dnes už skôr vidím problémy a kvalitu konkrétneho auta ako zovšeobecňovať na automobilku.
Sú aj šrotné bmw a aj výborné Fiaty a naopak.
A tieto žabomyšie vojny teda nemajú zmysel.
Mňa skôr fascinujú ľudia, ktorí natoľko milujú konkrétny kus, že aj keď sa im serká a ťahá peniaze, aj tak si ho nechajú.
Vidím, že dikard je taký, bez urážky kamarát, ale na Tvojom mieste by som dal Astre už asi 5 x zbohom.
Nemci tomu hovoria "montageautos" - a stáva sa to aj u veľmi prémiových značiek, že ho človek dostane.
A naproti tomu sú bezproblémové autá, hoci tlupa novinárov píše opak.
Ja mám takto Peugeota, v recenziách a TUV štatistikách nič moc spoľahlivosť, možno aj Fábia vychádza ako spoľahlivejšia, ale ja som ho dostal so 76.000 km a dnes má 94.000 a za ten čas som vymenil zadné tlmiče a olej a brzdy, ale to len z rozamru, lebo som túžil po niečom extra (Ferodo Thermo Quit).
Predchádzajúci majiteľ nemenil nič, NIČ.
A keďže je to masovka, dielov je toľko, že aj keď sa zadrie motor, ani mi nenapadne ho repasovať, rovno ho vymením celý.
To bolo len také zamyslenie nad situáciou.
Opel Mercedes Renault Ford Peugeot Chrysler - mám rád
jal
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1407
Dátum registrácie: 02 Jún 2013, 23:26
Auto: Iná značka

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa jal »

Milans napísal:Čaute, viete vysvetliť, prečo niektori ľudia neznášajú Opel alebo majú k nemu negatívny vzťah ? Napr. môj švagor a svokor ( obaja škodováci, octavisti ) a tiež aj brat ( fordista ) pomaly Opel nepovažujú za auto a tiež mnoho ďalších mojich známych.


to je zial na 80% osobnostna vada (antipatiu vyvolanu osobnou skusenostou akceptujem)

kupili si znacku Skoda alebo XX, a o spravnosti svojho rozhodnutia sa samopotvrdzuju tym, ze sa snazia ine znacky (obzvlast tie, co su v priamej konkurencii k ich volbe) stavat do zleho svetla

vela slovakov muzov za svoj zivotny uspech a jeho dokazovanie svojmu okoliu povazuje vlastnictvo nejakeho auta a padne na to nadpomerne mnozstvo rodinnych financii.
Používateľov profilový obrázok
Manta
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 757
Dátum registrácie: 05 Feb 2007, 13:24
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Ba
Kontaktovať používateľa:

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa Manta »

Milans napísal:Čaute, viete vysvetliť, prečo niektori ľudia neznášajú Opel alebo majú k nemu negatívny vzťah ? Napr. môj švagor a svokor ( obaja škodováci, octavisti ) a tiež aj brat ( fordista ) pomaly Opel nepovažujú za auto a tiež mnoho ďalších mojich známych. Žeby dôsledok konkurencie s VW, nekvalita aut, zlý servis, resp. prístup k zákaznikovi, slabá reklama alebo čo iné ?


nad tym sa normalny rozumny clovek iba pousmeje a ide dalej vo svojom auticku ktore si kupil prave preto ze mu vyhovuje a je s nim spokojny ako kazdy normalny rozumny clovek :) a je jedno o aku znacku sa jedna....
Opel Frontera B 2.2 DTI automat r.v. 2001
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
http://www.opelmanta.sk
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36817
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa macil »

toto treba vysvetliť aj niektorým oplákom. :)
Opel Astra J-ST, A16LET LPG [fimg=50,10]http://images.spritmonitor.de/859142_4.png[/fimg]
Opel Astra F-CC, X18XE [fimg=50,10]http://images.spritmonitor.de/221164_4.png[/fimg]
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Milans
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 305
Dátum registrácie: 27 Júl 2006, 17:22
Auto: Astra H
Bydlisko: BN/TN

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa Milans »

A preto ostávam verný značke Opel, tentoraz Astra J 1,4T 104 kw, benzín+LPG.

Nech sa to niekomu páči alebo nie, je fakt ( žiaľ ), že Opel nemá práve najlepšie renomé medzi slovačou. Podľa posledných aktivít sa to ale začína meniť k lepšiemu, aj keď je to beh na dlhé trate.
Opel Astra J ST 1,4T 103kw LPG ( A14NET ), 12/2013
Opel Astra H 1.9 CDTi ( Z19DT ), 3/2006
Opel Astra G 1.7 CDTi ( Z17DTL)-ex
Používateľov profilový obrázok
Luisile
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 378
Dátum registrácie: 04 Apr 2010, 15:09
Auto: Vectra B
Bydlisko: Levoča
Bydlisko alt: Podrac
Bydlisko: Levoča SK

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa Luisile »

Milans je to tak ako píšeš ale viditeľne sa to zlepšuje. A ešte keď skonči chevrolet v roku 2015 tak ako píšu že odídu z európskeho trhu bude to ešte lepšie. Podľa mňa to bolo aj tak nelogické aby si konkuroval GM medzi dvoma svojimi značkami.
Opel Vectra B 1.8 16V
85KW-115PS X18XE Phase1 (zatial)
Kajo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 10197
Dátum registrácie: 09 Máj 2008, 22:59
Auto: Astra G
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa Kajo »

Aj mne sa zdá, že kvalita Opla stúpa.
Ale ona nebola zlá ani predtým.
Za posledný rok som mal 3 Tigry, 2 Vectry, 3 Omegy, 1 Astru, 1 Corsu C a 1 Vivaro a ani jedno auto nebolo nekvalitné.
Najstaršia bola Astra, rok 1993 a predsa sa na nej krásne jazdilo a dobre som sa v nej cítil, je to až neuveriteľné.
Inak najmenej kvalitná sa mi videla Corsa C.
Spotreba oleja, hrkajúce rozvody, vôľa v domčeku riadenia.
To bolo auto z roku 2004, boha jeho. Tam tá kvalita klesla.
Opel Mercedes Renault Ford Peugeot Chrysler - mám rád
Používateľov profilový obrázok
jrblind84
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 2822
Dátum registrácie: 20 Mar 2012, 17:13
Auto: Omega B
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: bratislava galanta komarno

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa jrblind84 »

Kedysi sa vyrábali auta na kvalitu teraz len na kvantitu . Tým kvalita klesá čím viac a čím nekvalitnejsie sa rovná viac lowe pre výrobcov . To je normálna ekonomika preto v živote by som nechcel úplne nové auto bo kvalitné nové neexistuje . Prípad tety z GB. Ručne postavené bently a šofér mal problemi naštartovať a kráľovná sa len smiala :)
omega b 2.6v6 24v

nahradne diely na x25xe motoricke casti
Používateľov profilový obrázok
bukelo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 29179
Dátum registrácie: 24 Jan 2008, 10:08
Auto: Iná značka
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa bukelo »

Kajo napísal:Inak najmenej kvalitná sa mi videla Corsa C.
Spotreba oleja, hrkajúce rozvody, vôľa v domčeku riadenia.
To bolo auto z roku 2004, boha jeho. Tam tá kvalita klesla.
asi zlý kus :pohoda: .. ja som domec riadenia este nemenil .. ani nevyzera, ze by sa k tomu schylovalo. Hrkajuce rozvody mas aj na Astre G 1.2, Astre G/H Z14XEP a nikto o tom nepise... zaujimave, pritom je to ta ista rozvod. sada.
別のブランド [fimg=50,10]http://images.spritmonitor.de/1371889_6.png[/fimg]
OPEL ASTRA H SW 1.7 CDTI ENJOY [fimg=50,10]http://images.spritmonitor.de/825647_6.png[/fimg] - ex
OPEL CORSA C 1.2 COSMO [fimg=50,10]http://images.spritmonitor.de/423439_6.png[/fimg]- ex
OPEL CORSA B 1.0 CITY [fimg=50,10]http://images.spritmonitor.de/371584_6.png[/fimg]- ex
Roberthini1904
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 27 Dec 2013, 10:52
Auto: Iná značka
Bydlisko: Zvolen

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa Roberthini1904 »

Lukciii napísal:Neviem ci to patri sem, je to ale dost smutna tema :( Po mojej staznosti na udajne zle odvedeny servis, neprofesionalne vycistenie auta a zdutych a arogantnych pracovnikov na mna dealer bezdovodne podal trestne oznamenie :D A to bez toho, aby sme sa dostali do nejakeho ostreho konfliktu. Priamo importerovi som poslal staznost mailom, ten to priamo posunul spat dealerovi, bez zaujmu vyriesit problem. Tomu sa hovori starostlivost o zakaznikov. Ako som dalej zistoval, udajne nie som prvy a asi ani posledny na ktoreho podali trestne oznamenie za kritiku. Cize taketo praktiky zastrasovania su zrejme tejto spolocnosti blizke. Konkretne ide o dealera KOVA BADIN. Jednal som s P. Koscom, majitelom - vsetko sme si vysvetlili, podali si ruky a myslel som ze je to vyriesene. O mesiac na to predvolanie na policiu.

Mate skusenosti?


Predaval som tomu panovy istu vec, je to arogantny clovek, ktory by najradsej mal vsetko zadarmo a tak sa aj pri kupe spraval. Detaily rozoberat nebudem ale ked citam uz nejednu staznost na tohto pana, tak sa mi potvrdil dojem ,ktory som nadobudol za 10minut co sme spolu komunikovali. Od cloveka ktory rata kazdy cent, necakajte ze k vam bude ferovy. Pre mna je K.O.V.A Badin na tej istej urovni ako AAA auto a BMW TEMPUS BB , ktory uz vlastne nieje, a vieme vsetci preco :thumbup: nikte
slimak1
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 24 Jún 2013, 18:31
Auto: Astra J
Bydlisko: Revúca

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa slimak1 »

bukelo napísal:Slimak1, hádam už aj stačilo, čo povieš!


Nie nestacilo. Predajcovia boli neprofesionalni. Neschopni. Mali o tej chybe vediet - mozno aj vedeli a mali mi to povedat a dat mi nejaku zlavu(ci inak riesit - ja neviem ako sa to dalo,aspon ospravedlnit sa). Nemali ma ci umyselne(iste aj to sa stalo), ci neumyselne klamat. A hlavne to mali riesit. Hodili na mna bobek.
Mne ten palubny pocitac nechyba.

Ti v servise sa spravali uz inak. Ti mi hned povedali o co ide. Prvu servisnu prehliadku som spravil u nich a bol spokojny. Neviem aku pracu odviedli - ale aspon tam nenabuchali milion hodin - ale realnu polhodinu. Teda s 110 eurovou cenou som bol spokojny.

A prisiel mi list od oplu, ze ako som spokojny s pracou mojho servisu,ci ineho kde som si dal servisovat auto - ten anonymny dotaznik. Na druhy den som ho vyplnil na internete a po odoslani mi napisalo - ze je uz po zbere dat. Ci.. tak,tak. Predtym prisiel dotaznik asi aj na predajcu ten som radsej neodosielal.

Teda aby som to ukoncil a ake ponaucenie som si zobral - predtym ako predajcovi vyplatim peniaze - to auto poriadne prelustrovat - mne to auto dal na skusku a prevezenie - len pre mna to bolo nove auto a nevedel som co ako funguje - inak dal mi ho az ked som zaplatil peniaze - potom ak som sa vratil - sme podpisovali. Keby som vedel aki su by som nic nepodpisal a ziadal mozno peniaze vratit - ze neberem. Tak isto by som nezaplatil - kym mi neukaze velky technicak - ci aky som mal problem mesiac kym som si nemohol prepisat auto na seba. Bol tam este treti problem - ale na ten si uz nepamatam.

Teda ja si uz nabuduce dam na toto pozor.
Napísať odpoveď

Návrat na "OPEL VŠEOBECNE"