Kúpa Opla

Všetko, čo nebolo možné zaradiť inde.

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

Larry99
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 16 Jún 2012, 12:12
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Kúpa Opla

Príspevok od používateľa Larry99 »

Ahojte, odkedy máme v rodine Zafiru A (cca 5 rokov) tak neustále čítam Vaše fórum a našiel som v ňom veľa užitočných odpovedí. Teraz by som potreboval troška poradiť. Momentálne mám Lagunu II s 1,8 benzínom, no nastal čas ju vymeniť (veľká spotreba/veľký km nájazd/neustály servis). Rozhliadam sa po Astre G/H alebo Vectre C prípadne Signume, všetko s dieslom. Na autíčko mám k dispozícií 5tis€. Samozrejme mám požiadavky - pohodlnosť, rozumná spotreba, dostatočný priestor, čo najlepší tech. stav. Všetky vymenované autá s dieslami sa hýbu na Slovensku okolo 170-200tis km najazdených. Chcem sa spýtať či sa toho obávať, resp. ako sú natom diesle (napr 2,2) so životnosťou. Viem, že podľa toho ako sa o to majiteľ staral, ale to samozrejme nemám ako overiť. Za všetky rady ďakujem (ak som zle zaradil tému tak prosím presunúť)
Používateľov profilový obrázok
beton
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: 08 Aug 2011, 08:52
Auto: Signum
Bydlisko: Šaľa

Príspevok od používateľa beton »

tak co sa tyka pohodlnosti priestoru a dobrej spotreby,tak to moj signum splna :wink:
a co sa tyka km,ja tam mam 221 000 a zatial som spokojny...motor je suchy,ziadny olej a zatial slape dobre...dufam ze este dlho aj bude :D
pokial su tie km origo,tak si myslim ze by si si s tym nemusel robit hlavu...
vela ludi kupi auta so 110 000 km a su vyteseny ze ako dobre kupili a potom zistia ze to maa uz 300 000 a auto aj tak stale slape :D
Signum 2,2 DTI
Používateľov profilový obrázok
lubo22
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 7290
Dátum registrácie: 14 Apr 2009, 17:45
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Trstená
Bydlisko: trstena
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubo22 »

ano tak to byva :D ale co uz ked mas najzdene cez 300 t km a auto jazdi kaslat na to :D
Vectra C cierna ex
Vectra C modra ex
Používateľov profilový obrázok
beton
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: 08 Aug 2011, 08:52
Auto: Signum
Bydlisko: Šaľa

Príspevok od používateľa beton »

aj jaa hovorim :wink: ved preto som to tam napisal :D
Signum 2,2 DTI
dikard
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 9455
Dátum registrácie: 03 Aug 2010, 19:13
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Nové Zámky
Bydlisko: Okres Nove Zamky

Príspevok od používateľa dikard »

napodobne som kupil astricka 115tiskm a pritom mala cca o 100tiskm viac teraz ma aj zo stocenim 218tiskm ale to som ot

ale pokial ide o diesla tak sa vôbec neboj velkej kubaturi ja keby mam moznost zobrat 2,2DTI tak vôbec by som nevahal(neslo by mi ani o vykon ale skor o to ze ten motor peknesie pradie) takze akykolvek opel si vyberies tak to bude len na tebe a aj na to co sa ti zalubi ja by som moju astricku nemenil mne sa paci interierovo aj exterierovo :wink:
plus plus korea :D
Používateľov profilový obrázok
palix
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 18 Feb 2008, 15:28
Auto: Astra G
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa palix »

Za 5000€ si vyber hlavne čo najlepšie auto, ktoré bude v ponuke. Pozri aj "japoncov" - vraj sú extrémne spoľahlivý. Na Tvojom mieste netrvám na Opli.
A čo sa nafty týka, tak si zváž, či ju skutočne poterbuješ - niekedy má aj benziňák super spotrebu a servis bude lacnejší.
Opel Astra G, r.v. 2007
Napísať odpoveď

Návrat na "OPEL VŠEOBECNE"