Zly technicky ...

Všetko, čo nebolo možné zaradiť inde.

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

Majkisk
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 24 Jan 2012, 14:33
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Zly technicky ...

Príspevok od používateľa Majkisk »

Kupil som opel astru G pri prepise som siel na kontrolu s autom a tam mi mila policajtka povedala ze mi nesedia stitky hmotnosti tak ze musim ist na obvodny urad ciest a dopravy ze ta mi to urobia tak som musel odfotit stitok a prepisu mi to tak mi spravili novy technicky kde us hmotnosti sedia ale namiesto hatchbacku mi tam dali AB Hatchback 3dv. a chapem tomu ako keby som mal 3 dverove auto pritom mam 5 dverovu astru no take nervy pri tom prepise mam ze konec ...nestretli ste sa niekto stym ci to vadi ked pojdem na kontrolu znovu ked ma znova posle na obvodny urad dopravy tak ma trafi zase peniaze za kolky budu chciet zderstvo.. :evil: :(
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36825
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Tak sa tam vráť ešte pred tým, než pôjdeš na DI a nechaj si to opraviť. Samozrejme bezplatne.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Používateľov profilový obrázok
Bruno
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: 01 Mar 2007, 20:24
Auto: Omega B
Bydlisko: Bojnice
Bydlisko: Bojnice

Príspevok od používateľa Bruno »

a preco, ked si si to preberal tak neskontroloval ??? hned si to mal vratit a upozornit na chybu , ja som takto reklamoval , ked mi vydali technicak so zlou farbou , na druhy pokus sa im to podarilo , behom 5 minut komplet nove papiere.

STKckou urcite neprejdes, prva kontrola "zabkami" a mas po technicaku .
Opel Omega B caravan 2.5 DTI

moje ex lasky : Audi 80 1,6D - priatelka / Opel Vectra Caravan 2,0 DTi - manzelka / Opel Omega MV6 3.0 - milenka / Mercedes-Benz A klasse W168 1,6 Avantgarde / Opel Astra G 1,4 - ex milacik

stratil som vsetko na com mi zalezalo ...
Majkisk
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 24 Jan 2012, 14:33
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa Majkisk »

jasne no pozerla som na nych este ze mam kopiu stareho technickeho lebo stary mi vzali a este mi povedala ze tam nemoze byt chyba lebo to je podla databazi a ze len hmotnosti mi vymenili hlavne ze cely technicky iny je este aj vyrobcu som mal ADAM opel AG SRN a teras mam ADAM opel AG deu nechapem co oni stym robia :/
red baron

Príspevok od používateľa red baron »

čo robia ?

však používaju šablony , hotové vypísané techničáky podľa modelu auta ... nahodí iba majiteľa , farbu , eč , a také podrobnosti ....
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

ak v dokladoch nesedia hmotnosti su 2 mozni vinnici:

debko v zelenej uniforme na DI
alebo
debko v sustakoch, co to doviezol

ak mas FIAT, je tu este moznost cislo 3
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36825
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Veľký techničák vydáva úrad dopravy a nie DI. DI vydáva malý - kartičku, na základe veľkého.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

ja sa pamatam aj na casy, ked sa rucne vypisovalo viac stranove tlacivo na okresnom DI a potom niekedy to datlovali do pocitaca
Napísať odpoveď

Návrat na "OPEL VŠEOBECNE"