nasávač na kapotu

Všetko, čo nebolo možné zaradiť inde.

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

wlassto

nasávač na kapotu

Príspevok od používateľa wlassto »

dával z vás už niekto nasávač na prednú kapotu??
pozeral som na nete, je ix tam dosť vela, ale sú UNI, takže sa bojím, že objednám a potom to nebude dobre sedieť na kapote :!:
jakub-ko

Príspevok od používateľa jakub-ko »

a co chces nasavat? chces naozaj nasavat alebo len akoze nasavat lebo s tym naozaj je viac roboty a s tym akoze len nalepis na kapotu s obojstrannou paskou aby ti mali co ukradnut a hotovo :D
wlassto

Príspevok od používateľa wlassto »

neaktívny xcem, šak práve, že nexcem to len tak tam dať, a s tými krádežami, už ked píšeš, šak už mi ukradli anténu, ventily, SPZ, držiaky xromované na SPZ, časť plastu zo zadu..... a to auto mám pol roka, takže tak.
Hej, ja xápem, viem ako sa to tam dá, dával som si už predný,zadný nárazník, bočné prahy, marčítka, krídlo, takže mám skúsenosť, len sa bojím, že to nebude sedieť na kapotu, že tam budú veľké medzery, neviem, či xápeš :idea:
jakub-ko

Príspevok od používateľa jakub-ko »

vseobecne ked je nieco UNI tak to nebude sediet skoro na ziadne auto bud to budes musiet prisposobit alebo kupit origo
wlassto

Príspevok od používateľa wlassto »

hm........ tak fajn, idem nájsť neaký originál, lebo nexce sa mi trápiť s Uni nasávačom... takže dik,
jakub-ko

Príspevok od používateľa jakub-ko »

no jak bratu nasavac mame? nemame?
wlassto

Príspevok od používateľa wlassto »

zdravím, ee, nemáme, som sa vykašľal na to, čakám čo mi odpíše yuri o brzdáx, mením rezonátor, a šporím na pneu.......... nemám neak čas už, každý den mám tréningy, bud box abo fitko, aj škola a robota, a vieš, s tým nasávačom by som sa xcel pohrať, pekne vygitovať, potom nafarbiť, taže asi až cez leto
Napísať odpoveď

Návrat na "OPEL VŠEOBECNE"