Adios amigos

newsy, akcie... atď

Moderátori: jerryl, macil

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
vitaminxxl
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4550
Dátum registrácie: 23 Júl 2008, 13:53
Auto: Vectra B
Bydlisko: Košice-okolie
Bydlisko alt: Vancouver
Bydlisko: Kosice-okolie

Adios amigos

Príspevok od používateľa vitaminxxl »

Dobry den.
Na znamost sa vsetkym dava, jedna kratka info sprava, ze s opelclubom z viacerych pricin, ktore si mozete bud domysliet, alebo vycitat z mojich davnejsich prispevkov, KONCIM. Tymto ma mozete zbavit vsetkych administratorskych prav a pristupov, vratane fejzbukovej stranky. Aj nadalej vsak budem rad v spojeni s tymi super ludmi, ktorych som tu za tych par rokov spoznal. Odteraz teda fungujem uz len ako bezny registrovany clen fora, bez akejkolvek snahy vrtat sa vam vo vasom systeme a ani sa k nemu nebudem nijako vyjadrovat :dakujem: :ahoj:
Moja prvá a už aj bývalá...
Obrázok
Súčasné auto: Toyota avensis 2006, 2,2 - 130kW
jerryl
Opelclub Čestný člen
Opelclub Čestný člen
Príspevky: 437
Dátum registrácie: 08 Jan 2006, 11:49
Auto: Ampera
Bydlisko: Zlaté Moravce
Bydlisko alt: Topoľčianky
Bydlisko: Topoľčianky
Kontaktovať používateľa:

Re: Adios amigos

Príspevok od používateľa jerryl »

vitaminxxl napísal:Dobry den.
Na znamost sa vsetkym dava, jedna kratka info sprava, ze s opelclubom z viacerych pricin, ktore si mozete bud domysliet, alebo vycitat z mojich davnejsich prispevkov, KONCIM. Tymto ma mozete zbavit vsetkych administratorskych prav a pristupov, vratane fejzbukovej stranky. Aj nadalej vsak budem rad v spojeni s tymi super ludmi, ktorych som tu za tych par rokov spoznal. Odteraz teda fungujem uz len ako bezny registrovany clen fora, bez akejkolvek snahy vrtat sa vam vo vasom systeme a ani sa k nemu nebudem nijako vyjadrovat :dakujem: :ahoj:

hmm. ako myslíš.
Lacko slubil si este doplnit stanovy...nech sa ti teda dari. maj sa.
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36821
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Re: Adios amigos

Príspevok od používateľa macil »

Klasický scénar. Čakal som, že sa ukážeš na zraze. Sklamal si ma. A určite nie len mňa. :(
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Používateľov profilový obrázok
vitaminxxl
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4550
Dátum registrácie: 23 Júl 2008, 13:53
Auto: Vectra B
Bydlisko: Košice-okolie
Bydlisko alt: Vancouver
Bydlisko: Kosice-okolie

Re: Adios amigos

Príspevok od používateľa vitaminxxl »

1) stanovy, ktore som mal a ktore som si myslel, ze by mohli byt dobre, som dal tu, alebo do pracovneho fora. Keby som si vymyslal dalsie body bez toho, aby som vedel, co sa pravne da presadit, bolo by to len pisanie rozpravky. Chcel som to riesit tu cez net, ze co by sa tam hodilo, co nie a vsetky ostatne veci, aby to nebolo o tom, ze ja si to vymyslim a nakoniec sa povie, ze to tak vobec nemoze byt.
2) jednoduche veci, ktore som navrhoval a mohli by mat efekt, neboli z roznych dovodov ani len poriadnejsie okomentovane - napriklad komunikacia o tom, co sa deje- To, ze sa veci riesili s inymi ludmi kade tade a oficialne nikto nevedel nic, to bol bod, ktory sa dal napravit bez extra namahy.. :) (ked si kazdy da do GPS iny ciel, neexistuje, aby sa stretli na rovnakom mieste)
3) ja nie som opelclub a ani letny zraz neni opelclub.. okrem toho, ze by som sa tam s vami stretol, by som nevedel nijak lepsie povedat to, co som sa snazil spravit tu a ako som aj dokazal, ziadny zraz by situaciu neotocil vyraznejsie spravnym smerom... jednoducho sa mi zda, ze som vacsinu casu sypal hrach na stenu.. stratil som odhodlanie a nadsenie a okrem Alima som nevidel nikoho ineho, s kym by som vobec mohol rozobrat napady a vizie.. to je cele.. rozhodne teraz nepojdem proti klubu, alebo tak nejako.. :)
Macil.. ja sa s tebou stretnem vzdy rad aj mimo zrazu hoci aj ked budeme mat kazdy ine auto, ako opel ;)
Moja prvá a už aj bývalá...
Obrázok
Súčasné auto: Toyota avensis 2006, 2,2 - 130kW
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36821
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Re: Adios amigos

Príspevok od používateľa macil »

Nie všetko sa dá riešiť na zadku od klávesnice a už vôbec nie efektívne a konštruktívne. Na zraze si sa mal ukázať práve kvôli prediskutovaniu vecí, ktoré si navrhoval. Práve po tieto tri dni si totiž vedenie dokáže spraviť dostatok času na to, aby sa tieto veci prediskutovali a všetci sa venovali len tomu, mimo rodinných a pracovných záležitostí, ale zrejme ti to nestálo za to, alebo si nebol ochotný obetovať tomu aspoň jeden večer.
Mrzí ma to, ale som krajne znechutený z tvojho prístupu. Zvlášť ma mrzí, že som ti pred časom uveril.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Napísať odpoveď

Návrat na "Klubové informácie pre Vás"