termostat

Moderátor: dulo

mario juhas
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 25 Okt 2013, 22:38
Auto: Viac Oplov
Bydlisko: Trnava

termostat

Príspevok od používateľa mario juhas »

Dobrý deň som tu nový a takisto novy majiteľ frontery B chcem sa spýtať jednu vec teplota vody v meste alebo keď idem do kopca (v teréne) sa drží na 100 neprekročí ju a červené pole je ďalej,mimo mesta nie tam potom zasa klesne zhruba k 90,voda+nemrznúca je červená G12,nie sú v nej žiadne škvrny od oleja a ani spenená,voda sa nestráca po vypnutí motora nie je počuť že by voda vrela,,má to mať takú prevádzkovú teplotu,alebo je na vine termostat,alebo čidlo čo dava impulz do budíku na teplotu,alebo palubovka zle ukazuje palubovka mi ukazuje aj iný stav paliva ako je neklesne pod 20 len mierne už som tak zostal visieť ale smerom hore ide,preto sa pýtam aj na palubovku ako som sa dočítal že robia problémy aj mne pri naštartovaní sa rozbehne až po zapnutí svetiel a pri zhasnutí svetiel ukazuje len otáčkomer padne na nulu.ďakujem za rady odpovede
Naposledy upravil/-a mario juhas v 27 Okt 2013, 06:59, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Manta
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 757
Dátum registrácie: 05 Feb 2007, 13:24
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Ba
Kontaktovať používateľa:

Re: termostat

Príspevok od používateľa Manta »

Dobry den,
treba napisat aj aky je tam motor lebo takto nikto nevie povedat a najlepsie bude ak to napises na fore frontery tam ti chalani budu vediet viac poradit, link ti davam sem http://www.offroad-frontera.com/phpBB3/index.php
Opel Frontera B 2.2 DTI automat r.v. 2001
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
http://www.opelmanta.sk
mario juhas
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 25 Okt 2013, 22:38
Auto: Viac Oplov
Bydlisko: Trnava

Re: termostat

Príspevok od používateľa mario juhas »

motor je 2.2dti,,,,
Napísať odpoveď

Návrat na "FRONTERA, ANTARA, MONTEREY, CAMPO, MOVANO, VIVARO - MOTOR/PREVODOVKA"