Frontera 2,2 dti 2000 edition

Moderátor: dulo

Peter-JPG
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26 Sep 2010, 12:59
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Frontera 2,2 dti 2000 edition

Príspevok od používateľa Peter-JPG »

Mám dva problémy s mojou Fronterov. Prvý sa týka padania nafty. Všetky hadičky su pomenené a problém stále ostáva. Druhy sa týka výkonu. Všetko je v poriadku, az pokiaľ sa otáčky nedostanú na hodnotu 3000. Rozsvieti sa kontrolka (nieco ako motor s bleskom), auto v momente stratí výkon, citeľne!!! Dosiahne maximálne rýchlosť 120km/hod. po vypnutí motora je všetko v poriadku, pokiaľ znovu nedosiahnem otáčky na 3000. Bol som na PC, vypísalo, že "nízke serizeni tlaku", alebo niečo v tom zmysle. Prosím poraďte, čo mám s tým robiť. Ďakujem.
Opel Frontera 2.2 dti 2000 edition
Signum
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4219
Dátum registrácie: 02 Máj 2007, 21:34
Auto: Zafira B
Bydlisko: Galanta
Bydlisko alt: Sološnica
Bydlisko: Galanta

Príspevok od používateľa Signum »

co sa tyka padania nafty tak je tu toho popisane az neurekom:
-tesniace kruzky pod traverzami
-prasknuty obal pal. filta
-utrhnuty saci kos v pal. nadrzi
-poskodene prepadove hadice
-vstekovacie cerpadlo
svietiaca kontrolka? potrebne napisat presne cislo chyboveho kodu inak asi tazko niekto nieco poradi :cry:
Mám Opel
*** Diagnostika + programovanie vozidiel Opel profesionálnou diagnostikou GM MDI***
*** Programovanie CZ/SK do autorádií CD400 + Touch&Connect ***
*** Distribúcia MKJ od Pepas ***
*** Programovanie Slovenčiny Astra H,Zafira B- CID,GID,UHP 4,DVD 90,CD 70 ***
Používateľov profilový obrázok
Manta
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 757
Dátum registrácie: 05 Feb 2007, 13:24
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Ba
Kontaktovať používateľa:

Re: Frontera 2,2 dti 2000 edition

Príspevok od používateľa Manta »

Peter-JPG napísal:Mám dva problémy s mojou Fronterov. Prvý sa týka padania nafty. Všetky hadičky su pomenené a problém stále ostáva. Druhy sa týka výkonu. Všetko je v poriadku, az pokiaľ sa otáčky nedostanú na hodnotu 3000. Rozsvieti sa kontrolka (nieco ako motor s bleskom), auto v momente stratí výkon, citeľne!!! Dosiahne maximálne rýchlosť 120km/hod. po vypnutí motora je všetko v poriadku, pokiaľ znovu nedosiahnem otáčky na 3000. Bol som na PC, vypísalo, že "nízke serizeni tlaku", alebo niečo v tom zmysle. Prosím poraďte, čo mám s tým robiť. Ďakujem.


pokial mas nabehanych dost KM a nebol robeny este repas cerpadla tak je dost pravdepodobne ze ti pomalicky odchadza co nie je u naftovej frontery nic neobvykle...
Opel Frontera B 2.2 DTI automat r.v. 2001
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
http://www.opelmanta.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "FRONTERA, ANTARA, MONTEREY, CAMPO, MOVANO, VIVARO - ELEKTRO"